Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová: Teror v práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová: Teror v práci!

Není to herečka ani profesionální moderátorka. Hlavní tvář »primáckých« VIP zpráv Ivana Gottová (36) se ale snaží, aby dosáhla kvalit svých kolegů. Jenže často svou přepečlivostí spolupracovníky z televize zlobí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

daiena
30. 04. 2012 14:07

jo, tak aby seděla doma, skákala kolem dětí a volno pročuměla doblba, dyk je to fajn, že si hledá cestu, jenta­dááá­áááá­áááá­áááá­áál .......

mnpv
30. 04. 2012 14:51

zdravotní sestru za 10 tis.? Jste v minulém století

xcarodejka
30. 04. 2012 11:04

Evidentně této ambiciozní paní nestačilo být manželkou Gotta, a sňatek byl schod k zamýšlené karieře. Právě proti, že nemá talent na herectví, a jak je vidět není schopna ani přirozené konunikace , tak protekce byla jediné řešeni a způsob jak se dostat do TV. Je to lidsky smutné a i trapné.

mnpv
30. 04. 2012 12:15

Vy tak všechn o víte, že je vás zde téměř škoda. Jestli byste se neměla ucházet o místo ve vládě, třeba byste vyvedla zemi z krize.

street
30. 04. 2012 10:15

a talentu a - muze se i rozkrajet, nema na to!!!
Tenhle vykon je u ni maximum - vseobecne je to velice
slaby!!!
Lidi ale za to fakt nemuzou, ze si Ivana leci v TV svoje pocetne komlexy!!!
Machackova drzela leta nejen h.u.b.u a krok, az dotahla mistra do chomoutu...
Kaja pri ni hodne zestarl, neni divu kdyz nema doma klid, pohodu a zazemi, potkava tam jen vypocitavou - chorobne ctizadostivou, chladnou karieristku, dominu a narcistku, ktera pred malymi detmi a rodinnym zivotem uprednostnuje svoji pofiderni karieru...
cim vic se to mistrovi krati, tim vic se tahle vsude vlezla nicka Ivana snazi zviditelnovat, aby utrhla kde se da a co se jeste da!!!
Vsechno je to z jeji strany od sameho zacatku jen chladny kalkul a vypocitavost...

bobou
30. 04. 2012 07:18

byla Gottová bez Gotta? Nic. Zdravotní sestra, která by makala někde na interně. Byla by ráda, že jí občas někdo strčí do kapsy 20 Kč.
Nikdy jsem ji neměl rád je taková neupřímná, nepřirozená.
Ostatně, jako všechny ty zlatokopky, co si vzali staré dědky, kteří si myslí, že je opravdu, ale opravdu milují cha, cha...

bohatypodnikatel
30. 04. 2012 08:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
30. 04. 2012 11:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
30. 04. 2012 08:47

Presne tak. Gottova je nemozna, bez protekce by se tam nedostala.Za par let bude Mistr cpat sve deti do televize.Mame se na co tesit.

mnpv
30. 04. 2012 12:19

Co by bylo kdyby bylo. Důležité je, že jsou šťastni a spokojeni, daří se jim dobře. O žádných aférách není slyšet, tak zřejmě funguje všechno jak má. A to je to, co štve lidi úplně nejvíc.

bobina
30. 04. 2012 06:47

a tak to vidím já. Najdu chyby na každém moderátorovi když budu chtít a o tom to je. U Gottové mě nevadí nic,ráda se na ní podívám,Něrgešová je pro mě ksiftící se strašidlo a Pomeje je magor bez úrovně. Takže Gottová je u mě v této trojici jednička.

mnpv
30. 04. 2012 06:55

jj, máte pravdu, jenže Něrgešová nevadí, je samý přeřek, té se odpouští, "náš Jirka" je sympatický, jelikož má víc dluhů než většina místních dopisovatelů, ale Gottová ta vadí. Je spokojená a šťastná,vypadá dobře, má šikovné holky a hlavně peníze. A to se neodpouští.

bobina
30. 04. 2012 07:01

Máte pravdu,vidím to také tak,­závis­t,zá­vist,z­ávis­t,to čiší z těch,které jí vytýkají v podstatě malichernosti a mnohdy se musím smát,protože byť jí vyčítají že je nepřirozená,tak v té své zaslepenosti nevidí,že právě ona je přirozená,na nic si nehraje a tak bych mohla pokračovat....

mnpv
30. 04. 2012 07:08

jj, vždyť o nic nejde. Musím jít se psem, mějte se.

bobina
30. 04. 2012 08:24

O.K, no právě, je to hloupost. Přeji pěkný sluníčkový den!

mandat
30. 04. 2012 08:50

Bobina, nejsi Ty Gottova ? Co je na te voskovce prirozeneho ? Ty plasticke operace ????????????????

mandat
30. 04. 2012 08:49

Nikdo neni perfekt. Ale Gottova nema nic pozitivniho. Je priserna,neumi mluvit,vypada jak mumie. Jak muze delat moderatorku ???????????????????

street
30. 04. 2012 13:57

mandat - presne tak!!!
protoze si to misto v TV
pry ta neschopna
zlatokopka Gottova
sproste koupila!!!

dannaa
30. 04. 2012 06:00

Gott velmi zestárnul.Myslela jsem,že muži vedle mladé ženy omládnou,ale jak vidím,není to pravda.Je to krátkozraké.Ani jeden není pořádně s dětmi­.Nej­důle­žitěj­ší léta dítěte a jsou s chůvou namísto s rodiči.
Na VIP zprávy se kvůli Gotové nedívám.Nic mně neudělala,ale objektivně ,nedá se na ni jako moderátorku dívat.Je celá moc umělá,­nepři­roze­ná.Ne­může za to, nemá to v sobě.

mandat
30. 04. 2012 08:51

Presne tak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.