Sexsymbol Soňa Valentová z Kladiva na čarodějnice se změnila k nepoznání: Zničila ji trojí smrt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Sexsymbol Soňa Valentová z Kladiva na čarodějnice se změnila k nepoznání: Zničila ji trojí smrt!

Prsa a erotické hrátky předváděla před kamerou jako na běžícím páse. Dnes se slovenská herečka Soňa Valentová (68) straní i společnosti. Naposledy se objevila na veřejnosti na Slovensku před pěti lety. U nás ji nebylo vidět mnohem déle, a když teď zavítala do Česka, naprosto šokovala. Stejně tak jako její životní tragédie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marek.d
27. 02. 2015 15:10

Tvl, psát si sama se sebou, to tě babi fakt švihlo, a to už máš od mládí. nebo se ti to přihodilo na stará kolena, schizofrenická babino?

bella.
27. 02. 2015 23:33

marek.d

MYOB
O-O

marek.d
27. 02. 2015 14:07

Asi tak, že tasshi a bella jsou jedna a ta samá babka. Sama si se sebou píše, přitakává si, jednou si taky odporovala, aby to tak nevypadalo..., ale je to jedna a táž ošklivá a hloupá paní, co nemá nic a nikoho, než ošklivý zjev, samotu a stařičký comp z roku nebreč, u něhož si celé dny hojí na absolutně všech diskuzích hojí komplexy. Ať je jaký chce článek, hned je tam tasshi/bella a uráží každého, o němž se píše a sama se vychvaluje, musí být zoufalá a opravdu velice škaredá, chudinka. Je mi té osamocené babky líto, fakt.

bella.
27. 02. 2015 14:12

marek.d
hovořím-li za sebe, nemusí.
A jen in margine, co tady děláš každou minutu vteřinu svého života na této debatě TY?
papa, letím do fitka , neodpovídej, je to zbytečný

mekanik
27. 02. 2015 14:53

bel-to je vocas ten marek,myslel jsem že ne ale jo.ale stejně mord vede

marek.d
27. 02. 2015 15:10

Ta tvoje stará zmalovaná škatule je totálně mimo, ale to asi víš, nebo ti lže dál a ty jí věříš, dědo? Je mi vás stařečků líto.

mekanik
27. 02. 2015 15:19

marek-opět se mýlíš.nejsem starej a bela taky ne.škatuli máš možná doma ty já ne.truhlíku víš ho...

mord
27. 02. 2015 16:04

Ale nemyli utíkej raději přikyvovat

marek.d
27. 02. 2015 16:21

Virtuální sex s virtuální kočkou - ve skutečnosti jste oba zoufalci, co se musí ukájet psaním svých snů na veřejných diskuzích, jste fakt divníní a neukojen, lituju vás, protože takhle trapně se ukájet a lhát pro svoje uspokojení - to je brutus. No, ale zase ... nikomu tím neubližujete, tak si pište dál, jstze holt staří lidé bez sexu, přátel, rodiny a koníčků - nějak se bavit musíte, tak nic ve zlém.

bella.
27. 02. 2015 23:26

marek.d

jestli to co my s mekem povídáme je virtuální sex, tak nemáš už o sexu ani páru a ukájíš se kecáním něm

mord
27. 02. 2015 17:10

Mazej přitakavat hlupáku

mord
27. 02. 2015 16:02

To se divim pritakavaci že ty někdy i sám myslíš

bella.
27. 02. 2015 23:24

mek

mord
27. 02. 2015 16:00

Marek nejsou belladona si hraje na chytrou je posedla životy známých lidi a vždycky z ni vypadne nějaký naivní odstavec. Oxallisje vvětší zbabělec měni si nicky ale je příliš pitoma na to, aby se hned neprozradila ;-obe spojuje neskutečna zavist a nenavist ke všem kteří něco dokazali. Oxallis je vulgarnejsi

marek.d
27. 02. 2015 16:17

Mně to přijde, že je to jedna a ta samá osoba, ale kdoví... Každopádně ta bella je fakt případ, ona je člověče naprosto všude, všechny diskuze zaplní svými žvásty, nikdy nikoho nepochválí, za to neustále vykřikuje, že jde do fitka a vychvaluje se, musí to být bez debaty stará a zoufalá ohera, o tom jsem přesvědčený. A co je děs a vrchol trapnosti, jak si tu s mekanikem píšou s svých virtuálních sexuálních hrátkách - to přece není fakt OK, psát si ty lži na veřejných diskuzích. To dělají naprostí zoufalci, ukájejí se tím, nebo co, nenaplněné touhy si musí vypisovat veřejně a lhát a trapně kecat... to mi rozum nebere, že si to píšou sem, a ta ošklivá bella mele všude to samé, je to zapšklá chuděrka. No, když je to ale baví..

bella.
27. 02. 2015 23:16

marek.dé

přihoď sem ten svůj druhý nick , tak šup sem s ním !!!

smazan_20150312
27. 02. 2015 16:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
27. 02. 2015 17:08

nejde ti to. Jsi příliš hloupa

marek.d
27. 02. 2015 17:20

Je totálně dementní, retardovaná, zas by si měli raději s mekem psát o svých nikdy nenaplněných touhách a CO BY spolu dělali, kdyby se viděli a co dělají přes net bla bla bla Ona tak nenávidí všechny spokojené lidi, že je to až diagnóza, u té staré škaredé asexuální gerontky.

bella.
27. 02. 2015 23:15

marek.d

o sexu tady neukojeně meleš ovšem jenom ty.
Co já a mek, do toho je ti houby !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.