Zoufalé volání o pomoc! Ze slov Gottové jde mráz po zádech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Zoufalé volání o pomoc! Ze slov Gottové jde mráz po zádech

Je to jen den, co nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika (48) představila svou vložku v písni italského producenta Gabriela Grillottiho (60) a už je okolo pořádný poprask. Zatímco Grillotti se snaží patrně zviditelnit, Gottová doslova volá o pomoc - nebo to tak minimálně má vypadat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
31. 01. 2022 09:48

Dejte už s Gottovou Dominikou pokoj, je to hnus číst. Kdyby přestala pít, hekat a začala někde řádně dělat, přišla by na jiné myšlenky a nedělala by dluhy. Sice říká jak tátu milovala a stále miluje a tak proč dělala a dělá tom tátovi jen ostudu?

jardavozembouch
30. 01. 2022 18:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

donypan
30. 01. 2022 12:27

Chtěl bych být špatným prorokem,ale tu holku čeká stejný osud jako Bartošovou.Bulvár a lidi se o to postarají.

jity
30. 01. 2022 12:37

Toto Dominice nepřejme, ale především se o to postará ona. Bulvár ji spíše podporuje finančně. škoda zprackaného život prolitého alkoholem. Už přece na léčení byla a nic?

jardavozembouch
30. 01. 2022 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
30. 01. 2022 06:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janpiskot
30. 01. 2022 05:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
30. 01. 2022 10:22

janpis­kot.­...zou­falé volání o pomoc ?? A s jejího volání že jde mráz po zádech ?? Co je to za blbinu...no pokud je to míněno jako vtip,tak prosím... Pokud si tato příživnice nevycupala miliony,tak volá o pomoc...Celá tato její vylhaná fraška je k smíchu,a ten tyátr kolem, kdy ze sebe dělá chudinku se vlastně týká jenom prachů !!!

jardavozembouch
30. 01. 2022 05:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
30. 01. 2022 05:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
30. 01. 2022 05:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
30. 01. 2022 05:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
30. 01. 2022 04:41

Nezvan pitomosti hloupy, ulhany bellmeku. To ze jsi taky spodina a mas rada line alkoholiky je tvuj problem. Tahle odula lina troska se omluvit neda. A ty smudlo uz vubec ne

jardavozembouch
30. 01. 2022 05:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 01. 2022 01:27

Nojo, pustili ke slovu tiskovou mluvčí , anebo se přimluvila Sommerová .
Říkat si mohou co chtějí, Ivana je splachovací .Dominika kolem sebe kope, protože ji určitě štve a nikdy nepřestane, že macecha až tak ovládla otce.
Toho si ona užila naplno tak 10 let života, pak se začala starat o sebe.Ve věku , kdy její macecha přestala jako kompars rajtovat v přívěsu Douglase a musela zpátky do Čech, se Dominika vdala do Finska a makala v restauraci. Vzala si člověka s bipolární poruchou.Muzikanta, který má jiný režim a chlastá. Její matka měla podobný s kamarády a občas mezi nimi byl i tatík Kája. Takže u Tima byla tím pádem Dominika jako doma
Utekla z domova, základ do života měla prachmizerný. Macháčková z Opavy taky utekla z domova, protáhla se stlaním postelí od USA přes Vary a noční Prahu až na "Bertramku ".Něčemu takovému já nepodávám ruku a beru metr odstup.
Ke konci ji Gott už otravoval. A i v tom měla kliku

AliAlice
30. 01. 2022 11:32

bello...a to myslíte fakt doopravdy ??

jity
30. 01. 2022 12:05

Bohužel myslí, někdo to tak má, že je plný závisti, zla a nenávisti. Byla jsem na tom, že te bella je alespoň trochu inteligentní žena, ale to co tady předvádí je hnus. Je to přinejmenším na psychologa.

-bello-
31. 01. 2022 01:37

AliAlice
-------
Naprosto vážně to myslím!
A to proto, že to vím.
A taky vím, že na pouhý metr od Ivany dělám já, že ji nevidím. Prostě mám k těmhle hloupým, starými pány vydržovaným slečnám neměnný postoj : " snaž se sebevíc, máš to marný"!
Obecně nemám náladu na hloupé lidi , protože je oboustranně vysilující hledat společné téma. Takže bych se nebavila ani s Dominikou, z té její blbosti bych byla nemocná.
Neznamená to ale, že do Dominiky může tím pádem každý kopat!
Dělá věci, které bych já v životě neudělala, ale jedná z ublíženého pocitu křivdy.A mně je úplně jedno jak moc ona otřese " Bertramkou "
Gott byl chvílemi taky pěkný hajzl. ( O tom žádná!)
Tak nějak shrnuto.

---------------------

blamal
29. 01. 2022 23:07

Teda takovej blabol uz jsem dlouho nevidel. To vedla ruku autorovi Machackova nebo co? Otresnej skvar. Jak se probuh zaslouzily o odkaz Gotta ty dve maly holky? Bezte uz nekam. Hnus. Machackova byla proflakla davajka, ted se z ni dela narodni vdova. K zbliti.

1pravda1
29. 01. 2022 21:36

Ivana prodala i umírání Gotta české televizi - tudíž jsme jí zaplatili my všichni několik milionů korun.... přestaňte kopat do Dominiky, dostala nabídku, tak ji přijala a dostala za to zaplaceno.... věnujte se ohřívačce staříků - třeba Douglase

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.