Homola vpálil Rolins: Škodíš Lauře víc než moje drogy, jsi nemocná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Homola vpálil Rolins: Škodíš Lauře víc než moje drogy, jsi nemocná!

Zpěvák Matěj Homola (39), otec čtyřleté Laury, jejíž matka Dara Rolins spřádá proti Homolovi plány na nadcházející soud o opatrovnictví, vrací protiúder až ze Španělska! „Lhát, překrucovat fakta, osočovat všechny a všechno…,“ rozepsal se zpěvák na Facebooku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
25. 02. 2013 20:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
25. 02. 2013 20:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

margarethka
05. 10. 2012 13:22

jak chce to dítě vychovávat? a Když jezdí po koncertech, tak jí bude tahat s sebou? a pak ty cesty do Indie, s batohem na zádech, bude jí tahat i tam? a vůbec je mi té Laury líto, vždyť je tak hezká holčička. Neměl si s ní upíchávat dítě, když je DR mediálně známá osoba a jemu tohleto vadí

anezat
05. 10. 2012 12:44

ještě že neumí zatím číst. Je to trapárna.

hejhej
05. 10. 2012 13:03

Za rodiče děti nemohou.Homola je od pohledu nesympatický.Vypadá jako stále nedonošený. Divím se Darině,že s ním chtěla mít dítě.

latabitha
04. 10. 2012 23:22

Někteří ještě bojují, ale již je dobojováno. Homolo, ty jsi neuvěřitelně hloupý chlap...

smazan_20150109
04. 10. 2012 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
04. 10. 2012 12:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

seuntjie
04. 10. 2012 12:44

Líto je mi jedině tak pana Homoly. Bludy a přeludy v hlavě nemocného člověka, kterému neustálé braní drog úplně zničilo intelekt a osobnost. Jestli má svou dceru jen trochu rád, nechá ji u matky, která se o ni jediná dokáže příkladně postarat.

karamon
04. 10. 2012 13:03

Seš si jistá, že příkladně?

seuntjie
04. 10. 2012 13:21

Jsem si jist, že příkladně. Dara si dokáže - na rozdíl od toho drogově závislého pána - na sebe i na výchovu své dcery vydělat. Poskytuje jí domov, jídlo, ošacení, a co je hlavní - Dara dává malé Lauře lásku, kterou u toho narkomana jen těžko najde. Navíc, Dara ji ochrání, na rozdíl od toho toxikomana. Nedávno byly obě na Bali. Dovedete si představit, že by tam Laura letěla s tím feťákem? A na letišti by mu našli ty jeho drogy? Víte, co by jim hrozilo v Indonésii? Tam se s tím nepářou!

fortin
04. 10. 2012 13:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cleopama
04. 10. 2012 18:11

takovýhle urážlivý blábol mohla napsat jenom skalní fanynka DR anebo ona sama. Milá Darina asi zapomněla, že její soudní proces ještě nebyl ukončen a že místo do nového domu s Laurou může jít sama do vězeňské cely. Ano, Homola kouří trávu, ale Darině se přezdívá sněhová královna. Rolincová zabila člověka svou nepozorností a jaksi se z toho nedokázala za dva roky poučit, soudě dle jejího chování. Její partner Rytmus je povrchní osoba se zájmem o luxus a soudě dle hloupých výroků, které publikuje na fb by mu mělo být důrazně doporučeno, aby radši mlčel - stejně tak jako v pořadu Jana Krause, kde se na nic jiného nezmohl. Upřímně řečeno, chudák dítě, u Homoly je šance, že z holčičky vyroste normální holka, výchova Rolincové způsobí, že z ní bude nafoukaná fiflena, která bude muset mít značkové i papírové kapesníčky stejně jako její matka.

bluedream
04. 10. 2012 21:30

No, že Patrik není žádný myslitel a Dara též ne, to je všeobecně známo, ale nevšimla jsem si, že by Matěj v tomto směru nějak vynikal. Co pro koho udělal? Angažuje se nějak v charitě? Neslyšela jsem, že by někomu pomohl. To, že někdo kouří trávu a občas se projede v Indii, z něj myslitele fakt nedělá. A to, jak se teď prezentuje, když si Dara našla Patrika, to předčí i toho Patrika. Místo aby byl rád, že Laura s novým přítelem vychází a je šťastná, začne prudit veřejně na FB a vyprovokuje tenhle mega konflikt.
Navíc Lauře je teď šumák, jaký je kdo intelektuál. Potřebuje šťastné a vyrovnané rodiče, co budou doma, vozit ji za kamarádkami a do kroužků, budou jí utírat nos, když bude ležet nastydlá doma a číst pohádku. Kdo z těch dvou obětuje kariéru a bude to dělat? Myslím, že žádný z nich. Namluví si, že malé holce bude lépe v hospodě na večírku nebo na koncertu a budou ji tahat tam, kde se ONI budou bavit. Hlavně, aby JIM nic neuniklo. Nebo ji budou dávat chůvě či příbuzným. Nemyslím, že by Matěj byl nějaký nuzák, jistě by byl schopen dát materiálně Lauře to, co potřebuje, ale obětuje své zábavy a kšefty a udělá si na ni čas, když bude třeba? Dost o tom pochybuji. Nevím, neznám Matěje ani Daru, ale když tak sleduji jejich eskapády s děckem, mám z toho smutný pocit, že by dítěti snad bylo lepší v Klokánku než tohle.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.