Otakar Tomek je po smrti: Zabil Aničku, ale... Už nikdy nepromluví! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Otakar Tomek je po smrti: Zabil Aničku, ale... Už nikdy nepromluví!

Proč byla Anička Janatková (†9) zavražděna a znásilněna, se už nikdy nedozvíme. Do objasnění brutálního činu zasáhl osud.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hledaseniki
30. 03. 2011 12:14

Z tohohle případu je mi na nic. Stejně jako z obvinění Otakara Tomka, bylo evidentní, že jediné co policie měla bylo DNA na jejím batohu a na základě tohoto byl obviněn. Že se zabil, no upřímně já na jeho místě bych udělala to samé, představa, že ho usvědčí za něco co neudělal a že si na něj ve věznici smlsnou......byl dost inteligentní aby to pochopil. Důkaz, že to udělal není, a mě je líto Aničky ale je mi líto i jeho, zaplatil životem jen díky neschoposti české policii. Nemají jediného vinníka ani jediný důkaz a on je teď mrtví a vinna se na něj může hodit naprosto jednoduše. Vykopla bych všechny lidi co se na tom případu podíleli a hlavně souhlasím, že to byl pouhý obětní beránek stejně jako Kájínek. Je to hnus co se tady v tom státě děje!!!!!!!!!

hillarka
25. 03. 2011 08:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
25. 03. 2011 08:56

jak žil, tak skončil. bez ohledu na to jestli zabil nebo ne.

hrneczuhrinevsi
24. 03. 2011 12:48

jak ho vezou na prosekturu

hezkyden
24. 03. 2011 12:46

On už se nemůže bránit.Pokud vím nebyly proti němu přímé důkazy a vše jsou dohady.Tedy nepište něco co není prokázané.Jinak je mi moc líto toho co se té holčičce stalo a bohužel nic z toho co se kolem tohoto případu děje,nic z toho jí její život nevrátí.

hrneczuhrinevsi
24. 03. 2011 12:49

jeho problém, že si hodil mašli, mohl se bránit, ale nějak se nebrál, ani nevypovídal. Snad vám není líto šmejda?

hezkyden
24. 03. 2011 12:57

Je mrtvý a mrtvých se má mluvit dobře,v jeho případě to prostě nejde.Jen bych chtěla věřit,že je to ten správný a ne ,že ta bestie běhá venku a čeká znovu na svou oběť.Až budou všechny výsledky potvrzené potom to bude něco zcela jiného.

qwertina
24. 03. 2011 17:09

qwertina
24. 03. 2011 17:08

lukreciaborgia
24. 03. 2011 12:29

Zatím nejsou důkázy že je vrah.Vy písálkové jste fakt nadrogovani.Kde je vrah Honzíka Nejedlého?Taky ho nenašli a teď člověka zavraždili na policii.To je něco úděsného!!Na jméno Anča začínám být alergická stejně jako Natálka.Sice nečtu pravidelně Blesk a AHA,ale takové obvinění,jako udává Blesk,bych hnala k soudu i kdyby mě to mělo stát život.Rozhodně nesmí o někom napsat,že je vrah,když nemají důkazy.Já sama myslím,že pan Otakar Tomek byl nevinen..A vrah je mezi písálky v Blesku...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.