Hanák málem přišel syna: Zásah policie na poslední chvíli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Hanák málem přišel syna: Zásah policie na poslední chvíli!

„Nějaká paní si usmyslela, že náš syn, co máme s mojí zákonnou ženou, je její syn, který jí byl odebrán v porodnici, když ho onehdy porodila,“ zavzpomínal Tomáš Hanák (66).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Wengrinova
04. 07. 2023 13:21

vy jste ten článek stáhli,ale podle jména herce jsem si ho znova našla, jen jsem zpomněla, že tyto chybičky jsou i v blesku.jinak vám přeju vše dobré, jinak já ani jedno ani druhé čtu natolik sporadicky už dlouho, že mi stačí nadpisy,protože do soukromí kohokoli je mi zcela jedno jak žijí a ono tam i tady dramatický nadpis a ono se to stalo třeba před pomalu 150 roky,vím, že vám jde o co nejvíce čtenářů,ale mělo by to mít hlavu a patu jak se říká. Proto mi už u x článků stačí nadpis, protože z 99% je pak ta napsaná taková konina,že to až hlava už nepobírá. Více skutečných vystudovaných žurnalistů,kteří aspoň mají vzdělání a ví jak má článek vypadat. Já bulvár neodsuzuji,naopak přeji vám jen úspěch a co nejvíce čtenářů.V tištené formě si vás kupují jen staré důchodkyně. To vím z trafik a všude kde se prodává. Mějte se bájo.

Mirka Wengrinova
04. 07. 2023 12:50

jen k tomu kdo napsal napis je tam chybička vždy přicházíme o něco takže já celoživotní češtinářka nikoli povoláním jen mi stačil přečíst nadpis a posléze zase stejný nadpis bez písmene o.Napsala jsem to proto, protože to není první chybička v textu, která se vám tam vloudila. To je vše. Kdysi by málem pověsili v tisku než šla do sazárny tak musely být všechny články k tomu určenými pracovníky přečít a běda kdyby tam byla gramatická chyba nebo jakákoli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.