A je to tady! Patrasová a Slováček: Rozvod po 40 letech manželství | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

A je to tady! Patrasová a Slováček: Rozvod po 40 letech manželství

Po dlouhé době měla vystoupit na akci pro mládež a dostát svému titulu královna dětských srdcí. Na událost uspořádanou neziskovou organizací na podporu talentovaných dětí však Dáda Patrasová (66) nedorazila. Sama se ke své absenci nevyjádřila, možný důvod proto uvedl manžel Felix Slováček (79).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

E M
15. 12. 2022 10:56

Já si myslím, že kdyby se Dáda rozvedla hned když začal blbnout, tak by byla v pohodě. Takového prevíta vydržovat doma je nad síly normálního člověka. Je pracovitá, rozhodně se na majetku podílela víc než on a taky míň utrácela. Přitom jde jen o prachy a manipulaci, aby byl za hvězdu, i když jaká hvězda. Vždyť nebýt Gotta, kde by byl. A psavci by se měli stydět, to věčné popichování taky nepřidá, ale hlavně, že zvy\šuje čtenost/prý/

AHel
15. 12. 2022 08:52

Paní Patrasové je mi hrozně líto, moje dcery na jejich písničkách a žížale Jůlii vyrostly, dokonce jsme se potkaly v porodnici a Anička je kamarádka mé dcery. Tak bych jí přála, aby se z toho vyhrabala, ale ty herci mají tak nesilné povahy, ten alkohol je metla světa. Věřím v zázrak.

Huga
15. 12. 2022 08:43

milan59 Hm kdyby to Felix nevykecal médiím,že Dáda bumbá,tak by to asi nikdo nebral jako pravdu.

Určitě by to nikdo nebral jako pravdu, vzhledem k tomu, že ožralá bourala, dvakrát!!! a asi tisíckrát ji na veřejnosti lidi viděli opilou, sympatizante. Jinak, že je Slováček kre.én, o tom žádná.

milan59
15. 12. 2022 08:20

Pro mě je ale strašně těžké se o tom vyjadřovat. Je to lidské neštěstí. ......... A proto o tom VYKLÁDÁ DO BULVÁRU jak je to STRAŠNĚ TĚŽKÉ SE O TOM VYJADŘOVAT !!! Dáda ho měla poslat někam už hodně dávno,protože on si nezaslouží ani aby se o něm Dáda vyjadřovala,protože pokaždé je hned Felix se svým názorem u dveří médií,aby dal všem vědět co se děje.Nojo každá korunka,kterou za ty ŽVÁSTY co na Dádu vykecá dostává many many many a to se přece hodí !!

hejhej
14. 12. 2022 21:13

A stále se ***ř Slováček a alkoholička Patrasová cpou do bulváru se svými hloupými informacemi. Oba díky svému chování jsou většině lidí protivní.

hejhej
14. 12. 2022 21:15

Dě.v.kař je nevhodné slovo cenzore ???? Pro Slováčka nadmíru slušné.

Alva
14. 12. 2022 19:13

Má si užívat důchodu a měla by klid, o zpěvu mám pochybnosti,ale to je můj názor a malým dětem je to jedno.

kokeš
14. 12. 2022 13:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Yvetta Zlínská
14. 12. 2022 13:15

Jsem ráda, že jejich život nežiji. Je to nešťastná, rozbitá rodina v podstatě neustále šikanovaná bulvárem. Nechtěla bych to ani za nic.

Uživatel_5357732
14. 12. 2022 12:53

Dcera je s médii taky jedna ruka, prostě dítě svých rodičů. Litovala jsem jí v době těžké nemoci, ale ona dávala jeden rozhovor za druhým. Holt i popularita v nemoci je pro někoho přínosná. Nechápu celou rodinu

mika
14. 12. 2022 12:48

Aničku mají na svědomí oba dva Felix i Dáda. Z nich dostala rakovinu, ta je ze stresu, to každý ví!!! Bohužel její rodiče na to kašlou, a to říkají, že ji mají rádi???

kokeš
14. 12. 2022 13:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Christian Grey
14. 12. 2022 10:58

Chlast je potvurka Dádo , ja myslim ze uz to lepsi nebude.

milan59
15. 12. 2022 08:23

Hm kdyby to Felix nevykecal médiím,že Dáda bumbá,tak by to asi nikdo nebral jako pravdu.Hm kdo ví jestli jí náhodou ten alkohol nepodává Felix osobně,aby jí pak mohl KRITIZOVAT veřejně a dostával za to many many many od médií.

Uživatel_5457057
14. 12. 2022 10:44

Je mi líto jejich dcery, protože mít ty dva za rodiče, to je na zbláznění!!! Anička si prožila své, když bojovala s tou hnusnou nemocí. Ty stresy s rodičema ji do toho dostaly! No a její bratr je bohužel v něčem tátovi podobný

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.