Velký zvrat v léčbě oscarového režiséra Jiřího Menzela: Léčitel od Pilarky promluvil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Velký zvrat v léčbě oscarového režiséra Jiřího Menzela: Léčitel od Pilarky promluvil!

Režisér Jiří Menzel (80) je po operaci mozku, kterou podstoupil kvůli napadení zákeřným meningokokem už mnoho měsíců pod dohledem lékařů. Během jeho pobytu v nemocnici zakázala jeho manželka Olga (40) podávat jakékoliv informace. Avšak nyní udělala výjimku a o stavu režiséra promluvil jeho léčitel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

4adolfo.va...@...
19. 02. 2020 06:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
11. 10. 2018 16:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lesnismes
09. 10. 2018 09:25

Taky ho znam z osobni zkusenosti s tezce nemocnou maminkou,zajima ho hlavne mamon.jedna ruka na nadoru a druhou prikusoval big mac,hubu celou mastnou,pak to zapijel kolou,aby to vykrkal,ze prej zaludek.lhar a zlodej,osobne ho nemuzu ani videt.v cekarne na nej cekali lide,kteri meli hadicky vsude mozne i dve hodiny.no ale nastesti karma je zdarma a jednou mu to bude vsechno secteno.

majojo
08. 10. 2018 12:57

Líbí se mi, jak si absolventi pomocné školy novinářské, co píší do Blesku, vždycky oblíbí jedno slovíčko - a pak už v titulcích skoro nečtete nic jiného. Já, když momentáílně čtu slovo zvrat, chce se mi zvracet. No za tři měsíce, až někdo vynajde nějakou jinou převratnou novinku, dostanu kopřivku z jiného výrazu.

antonuis.j
08. 10. 2018 13:29

Jsou to hovádka a ***amotné úchylné nuly. Milión chyb v jednom "článku" - oni to po sobě zjevně ani nečtou! A jejich "oblíbená slova" je kapitola sama pro sebe! Šok, mrazivá zpověď, verdikt, zvrat - ani netuší, co to sovo znamená a hlavně KDY se používá, ale nacpou to všude - s jejich IQ max. 70 a nedostudovanou pomocnou školou prostě na víc nemají...

anavi942
07. 10. 2018 23:41

Osobně jsem u pana Doubravy byla, stálo mě to velké peníze a pana Menzela, který má miliony, prý léčí zdarma, alespoň to psali v médiích. Byla jsem u něj asi desetkrát po patnácti minutách, jednu ruku někde na játrech a druhou na klávesnici notebooku, kde byl na youtube.
Tonoucí se stébla chytá, kde je moc reklamy .nedoporučuju.Nic se nezměnilo, jen stav mého konta.A to jsem na alternativní medicínu...funguje.

janakveton
07. 10. 2018 22:37

Léčitelku jsem vyzkoušela též, byla prý výborná, no, já to nepoznala. Lékaři vůbec ne! Opak byl pravdou! Jsou to blbosti a kdo tomu věřit chce, ať si tomu věří, když holt máme tu demokracii. Ale Evu Pilarovou jsem měla ráda do okamžiku, než s tímto vyrukovala!!!

qwerta
07. 10. 2018 23:03

britva
07. 10. 2018 18:38

žlázovej léčitel, já se picnu

qwerta
07. 10. 2018 20:34

ivoadler
07. 10. 2018 17:07

Držím mu palce! Třeba se zmůže ještě na jednoho potomka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.