Tohle už Monika Marešová vážně přepískla! Fanoušci se bouří | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tohle už Monika Marešová vážně přepískla! Fanoušci se bouří

Druhá manželka oblíbeného moderátora Leoše Mareše to ráda rozjíždí na sociálních sítích. Krásnými snímky nijak nešetří a na Instagramu už má přes 200 tisíc fanoušků. Monika Marešová ovšem zveřejnila snímek, za který schytala hned několik nenávistných komentářů. Co je podle jejích fanoušků na fotce špatně?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cukrenka
30. 03. 2018 14:35

Mám to jen povrchně zkouknuto, vy tedy ale máte "starosti" !

-bello-
29. 03. 2018 01:01

Vůbec jsem nečetla článek, jen zahlídla fotku na vysoké židli a 2 x jsem se vrátila kouknout právě na ty nohy.Jsou jak sloní.Stehno, koleno, lejtko jedno je.Teprve pak jsem si přečetla článek.Ty nohy jsou prostě ošklivé.Chápu, že jako ženská z nich má mindrák, ale jestli je naopak vylepšila do této podoby, pak má mindrák její mozek.A já koukat na další fotky nechci , můj mozek je OK.

dametodokupy
28. 03. 2018 23:17

Nevim a je mi to fuk

Labello
28. 03. 2018 21:53

Nechápu, proč se této paní věnuje pozornost, nedokázala v životě vůbec nic, jen se vdala za moderátora Mareše. Jestli je, nebo není upravená v Photoshopu, k čemu to zjištění nakonec bude? Jaký vzkaz je to pro mladé dívky, které se teprve hledají? Vyhubnout na kost a klofnout nějakého bohatého chlapa, volný čas trávit vyleháváním na exotických plážích a pak sdílet polonahé fotky na sociální síti?

DutchSchulz
29. 03. 2018 04:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jima
28. 03. 2018 17:57

Cela Koblizkova je FAKE. Umela prsa , nalepene vlasy, prifoukly horni pysk, Photoshop a FaceApp.

goma
28. 03. 2018 13:17

Kdysi jsem četla s Koblížkovou rozhovor a ona celý život trpěla komplexem méněcennosti, že je škaredá. Leoš ji přesvědčil, že je krásná, tak jde zase do druhého extrému, z té radosti se vystavuje víc než je normální.
Podle mě je zvláštní, určitě ne krásná, ale postavu má OK.
Ale moc tlačí na pilu.

smeagol
28. 03. 2018 19:35

Mam stejny pocit. Kdyz spolu zacali chodit, byla to exoticky vypadajici, nohama na zemi a docela sympaticka holka. Ted se chova podle mustru " z ho*na cisarovna." Mene je nekdy vice, ji ale asi stouply prachy a temer neomezene moznosti do hlavy. Podotykam, ze ji nezavidim.

jima
28. 03. 2018 20:24

Ano

antonuis.j
29. 03. 2018 11:58

Přesně tak!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.