Válka Dominiky a Ivany: Netušené pozadí sváru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Válka Dominiky a Ivany: Netušené pozadí sváru!

Byly časy, kdy koexistovaly vdova po Mistrovi a jeho nejstarší dcera, jak se zdá i dle archivních snímků, v harmonii. Pak ale přišla nemoc Karla Gotta (†80) a mnohé se změnilo. Právě tam nejspíš začaly vznikat mezi Ivanou (44) a Dominikou (46) trhliny, které bude jen těžké zacelit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anavi942
11. 05. 2020 10:17

Dominika si nese s sebou nepřijetí otcem a bohužel i v tomto věku, se s tím neumí vyrovnat a prášky a alkohol jí k tomu nepomůžou.
S každým otřese fakt, že byl dlouho zapírán. Ona pokud nevyhledá pomoc, nedostane se z toho.Je v ní bolest, vztek a závist.
Dělá nyní vše, aby na sebe upozornila a získala i peníze a neváhá sdělit kde co a i lži.Bohužel tímto si podkopala nejspíše poslední naděje, aby se usmířila s macechou. Kdyby mi tohle někdo dělal, nebudu na něj reagovat také a nedostane už nic. Gott velmi dobře věděl, že u ní peníze nevydrží a když celé roky předváděla to, co předváděla, roky nepracovala , tak proč by měl dát jí, která se nesnaží a její povahu vidíme, je schopná všeho.Zřejmě dostala docela dost, co by běžnému smrtelníkovi vydrželo dost dlouho, minimálně měla možnost slušně bydlet...a zcela jistě by byla podporována, kdyby pracovala a byt a peníze nepro­bendi­la..­.Zpo­čátku jsem jí trochu litovala,ale už ne.Evidentně bojuje s každým a umí jen využívat. Proč třeba si k sobě nevzala matku, když ani děti nemá...dělala jen dojemná gesta při příletu jednou za x let...
Až si vše uvědomí, bude na dobré cestě. Nikoho nepřesvědčí, že nepije, vypadá na svůj věk strhaně a to určitě není z toho, že zde půl roku pracuje...

Dcera Lucie byla také upozadněna a nikdy na sebe pozornost nepoutala.

Dominiko, přestaň se litovat a začni na sobě pracovat, jinak tvá sláva brzy skončí a budou tě fotit někde pod mostem.Ovšem po čase už to nebude ani do bulváru...

soorry
05. 05. 2020 12:21

Pořád se tu píše, jak by Dominika měla dostat další peníze. Jako nejstarší dostala dost, ty nejmladší zatím nic, pak je tu Lucie. Gott věděl proč udělal tento krok, že ji vyplatil. Dostala dary, příspěvky na kde co, dorovnání dědictví, vše je v tahu a nic nemá, vždyť ona neumí nic, jen čerpá ze jména Gottová. Co vše a kolik dostala ani není známo, tak ji nelitujte, nepřispěje ani mámě v DD. Odjela do ciziny a nějaká starost o rodiče žádná, jen "davaj."

-bello-
05. 05. 2020 10:00

Mylím, že článek zde je psán pro ještě větší dehonestaci Dominiky, protože bylo přísně tajné, s čím vlastně Gott v nemocnici ležel a ani Dominice to Ivana neřekla. A okamžikem, kdy přišel domů, začala Ivana s Gottem horečnatě dělat poslední pořádek a Gott zběsile přepisoval jeden majetek za druhým na Ivanu.
Ta mu rozhodně neříkala, " ale Karle, dyť jsi zdráv a budeš tady ještě dlouho, nezačínej se smrtí a když už, tak dej nemanželským dcerám co jim patří, dyť máš miliardu v majetku, co s tím?! "
Místo toho, jak se zdá uloupli pro Dominiku 6 mil. , zneužili jejího stavu a vyškrtli ji z dědictví. A pecku tomu dali, když ještě před tím přepsal Gott chalupu na tchýni ! To normální člověk fakt nepobere! A Ivana, bývalá společnice starších pánů, později ctihodná manželka , nyní " truchlící " vdova sedí svým širokým zadkem na 1 mld korun a nepustí dceři Gotta ani chlup!
Pro pár blbých milionů pro Dominiku dělá ta Ivana Gottka takovou šou! Těch milionů má v dědictví 1000! A ročně jí část z toho vydělává majlant .Do smrti to nespotřebuje, na charitu, na výzkum v medicíně , na vakcínu Covid 19 , na psy, na staré lidi ,atd. nedává nic, ani sponzorské dary za léčbu Gotta v nemocnici a jen hrabe a prej truchlí !
Do výběrové drahé školy jejich holky už min. rok nechodí.Nezvládly učivo a to ani za tak individuálního přístupu, který v té škole mají .To si Gottová s Gottem dlouho odmítali připustit, nemohli už snobsky vykládat, že dcery " studují " na prestižní škole.
Gottová si plnila svá " moderátorská " + "herecká přání " a ve všem propadala. Vynikala v jediném, a to ustát vedle sebe staré dědky.A tak jí třeba Douglas v US sežene v jejich klubu důchodců nějaký kšeftík. Ona jakko blbka všech blbek si dala do svého CV " dvouletý " vztah s Douglasem.Tedy ty dědkovské vztahy bere pracovně!
Abych to shrnula: Dominika je na tom zle, Gottka by jí měla zaplatit léčbu a koupit byt .Dominika je dcera, která to odskákala za kariéry Gotta nejvíc

-bello-
05. 05. 2020 09:06

1pravda1

mord
05. 05. 2020 05:49

Šmudlo nikdo Dominiku urážet nemusí. Zvládne to spolehlivě sama. Líný a odpudivý člověk který fňuká v bulváru. Prohrála to už navždy sama

hanainge
05. 05. 2020 00:16

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři, které tady píšou: Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! K tomu jste usoudili o Dominice Gottové bez mít na to právo a bez znát správné pozadí! Jste pomatené nebo blbé??? Každý člověk má povinnost, učit a vědět, že každý člověk jenom má právo na to usoudit, kdyby člověk znal správné pozadí a kdyby člověk měl právo na to se vměšovat!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová nemá problémy s alkoholem, ale Timo Tolkki. To, co dělá Dominika Gottová, když má peníze, je jenom soukromí věc Dominiky Gottové a lidé nemají právo se v tom vměšovat. Dominika Gottová už našla byt v Praze a Dominika Gottová nelže! Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoho dne zpátky, to musí být vám jasný!!! Novináři měli by konečně nechat Dominiku Gottovou v klidu.

1pravda1
04. 05. 2020 23:47

Ivana, že chtěla pro Karla klid jakmile onemocněl, tak začalo veškeré přepisování majetku na ni a její matku... začala rekonstruovat barák a nemocného člověka starého nasadila do bytu na Proseku... jen aby penízky šly do vily, která byla na ni přepsána... Dominika je Karlova dcera a má dědit jak jako jeho další dcery. Lucie možná mlčí proto, že ona dědictví dle zákona dostala... S Ivanou měl Karel jen problémy, vyhodila všechny jeho letité spolupracovníky a přátele, a instalovala se do funkce účetní a svoji matku udělala správkyní jeho fanclubu... Chtěla dokonce vyhodit i Gottova letitého německého managera - bylo v médiích, ale to Gott řekl - NE IVANO, NEUMÍŠ ANI SLOVO NĚMECKY já jsem s ním spokojen. Ivana si hrála na carevnu, měla ho pod palcem, ovšem zbyly jí jen ty prachy a samota, oblíbená nebyla ani s Gottem ani bez něho. Ale dědictví jí vyšlo.

DWEI
04. 05. 2020 19:29

Inka - SOUHLAS Je mi líto Šárky Rezkové - nasadila si tu veš do baráku v upřímné snaze jí pomoci a všichni víme, jak se jí ta alkoholička odvděčila..... Odporná osoba, která prošustrovala majlant a teď se snaží vydělávat svými povídačkami jak svého otce milovala.... s bulvárem za zadkem ke hrobu KG.....atd.

safinka59
04. 05. 2020 19:07

Alkohol, prášky, lži !!! Oteklá troska se neštítí ničeho, také na Tima hodila všechnu špínu. Parazit i ve Finsku, socka, neplatička nájmu, ubohá duševní troska !!!

mord
04. 05. 2020 18:32

Myslím, že svar by si přála bulvární žumpa a snaží se ho neustále umele vyvolat. Nedaří se jim to protože alkoholička je troska a příživník. Nepodaří se jim to nikdy

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.