Všichni osudoví muži Evy Pilarové (†80): Až třetí manžel byl ten pravý! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Všichni osudoví muži Evy Pilarové (†80): Až třetí manžel byl ten pravý!

U ní se pořekadlo do třetice všeho dobrého vyplnilo na sto procent. Eva Bojanovská (†80) z Brna se stala Pilarovou díky sňatku s kontrabasistou Milanem Pilarem (85). Vztah ale nevydržel. Druhý manžel byl zpěvák Jaromír Mayer (79), rozvedli se však po třech letech. Až třetí muž byl ten pravý. Tanečník Jan Kolomazník jediný zůstal se svou ženou, jak slíbil, opravdu až do smrti
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

liskabystrouska
21. 03. 2020 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

liskabystrouska
21. 03. 2020 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
20. 03. 2020 13:24

Byla doba, kdy se lámaly charaktery a někdo to prostě neunesl.To, že podepsala Antichartu až tak nevadí, prošla si peklem a myslím, nikdo to její podepsání nemyslel vážně.Spíš si myslím, že to bylo v duchu, vlk se nažral, koza zůstala celá a jediní u blížení pak byli z toho gesta Chartisté a la Petruška Šustrová, nebo M.Kubišová atd. V branži u nich to bylo člověk člověku vlkem.
Nikdy bych nevyčítala Antichartu, člověk neví .... nezažil. A např. za Chartu se omlouval Raška, Černoch a další.
Avšak, jen " bůh " Gott ze Smíchova, který nikdy nebyl šikanován úspěšně po 1989 dotazy na Antichartu odrážel a nakonec zahrál do autu. A to mi vadí! Prostě ta svatozář Gotta mi vadí a nevím, jak to udělal, že mu lidi odpustili úplně všechno, resp. upravili si jeho minulost .
Pilarová byla fantastická zpěvačka, Češka , Brňačka. a doufám, že Brno si ji bude připomínat ( na ale sochou jako v Ostravě Špinarové ).
Já jen trnu hrůzou, co všechno se u nás v Praze bude a už jmenuje po Gottovi a jen čekám na moment, kdy jeho sochu usadí na hřbet koně na Vítkově

mbmb
18. 03. 2020 13:01

Pořád soudruzi bdělí a každou chvilku terorizovali slušné lidi Fuj a tak jediná radost byl zpěv těch našich zpěváků Gott v bílém obleku když soudruzi v monterkach hlídali světové Revoluce. Eva Pilarová nádherná Bardotka když se vdávala za Jaromíra a nakonec hluboce věřící skromná umelkyne

mbmb
18. 03. 2020 12:55

Zkouším zda pozorně procitate diskuze Ano máte pravdu ! Anticharta

manunu
18. 03. 2020 11:22

Nebylo to několik slov ani 2000 slov, ale byl to podpis Anticharty, která odsoudila prohlášení Charty 77. Chce to trochu zjistit informace, nevím kolik je vám let, ale mně v době Charty 77 i Anticharty byly tři roky a informace jsem si zjistila. Paní Pilarová se jako jedna z mála za to omluvila, chartisté její omluvu přijali. Byla to výborná zpěvačka, přinášela lidem radost a za to jí patří velký dík Vážím si lidí, kteří dokáží přiznat své chyby.

kov3
18. 03. 2020 09:14

Asi si myslel Několik slov a nie 2000 slov...

mbmb
18. 03. 2020 08:44

jako jedna z mala se omluvila za podepsani 2000 slov.!! RINGO tvrdi opak toho u ceho jej Drtinova usvedcila.Evicko at je ti zeme lehka,rozdala jsi mnoho radosti /nejen podvratakum Wagner,Staidl atd/ Ach ta Laska nebeska bylo takove dvojce francouzskeho je taime

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.