Veronika Žilková: Můj první babičkovský rozhovor | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Veronika Žilková: Můj první babičkovský rozhovor

Herečka Veronika Žilková (49), jejíž nejstarší dcera Agáta Hanychová (25) je těhotná, by se na konci srpna měla poprvé stát babičkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

winterfreshka
10. 02. 2011 07:58

Bývá zvykem,stihne Agi natočit či nafotit něco lech­tivé­ho,pop­řípa­dě dávat dobré rady dalším matkám ,tak jako třeba Decastello .Vše se může zvrtnout a může nám klidně předvést i svatbu století v pokročilém stádiu gravidity v kostele.

illis
09. 02. 2011 22:28

ona je prostě taková, jaká je, zase takový zázrak ona není . Víc je mi sympatičtější Agáta, řekla bych, že svou inteligencí převyšuje matinku. A to dost značně. Tanec Žilkové s pády a různé předvádění se před fotografy, to mne u ní nepřekvapuje. Čekala jsem, že bude mít na hlavě culíky s mašličkami. Ona už prostě je taková. Agátě přeji zdravé miminko a trpělivost s matinkou, s tou si ještě užije.

hrobova
09. 02. 2011 17:35

Je až s udivem,že ćeká dítě s někým o kom řekne,že ho ješte pořadně nezná.Co si o takové... mám myslet,to sem raději ani nenapíšu.

montevideo
09. 02. 2011 18:16

Ale to jste jen "podlehla medialnimu obrazu bulvaru". Ona je "velmi hodna a chytra" a právě proto čeká dítě s někým, koho ani nezná, protože "kdo sedí v koutku a nic nepredvadi, nepise se o nem, tim padem zustane v koutku naporad a to tez i bez penez".

hillarka
09. 02. 2011 16:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

perlaxx
09. 02. 2011 15:40

Veroniku mam rada uz velmi dlouho, je to dobra herecka a jeste lepsi mama. Malokdo o ni vi, ze urcite procento z jejiho vydelku chodi pravidelne a uz velmi dlouho na charitativni ucely.
Nemluvi o tom, nechlubi se ale tise a soustavne pomaha.
Agata je velmi hodna a chytra a to tak moc, ze vy vsichni jste podlehli medialnimu obrazu bulvaru.
Pod svym obrazem rebelky, ktery si pestuje schovava uplne jineho cloveka.A vas vsechny kteri tomu medialnimu obrazu verite, pekne ocurala.))
Jak pisu, je velmi inteligentni a svuj obraz si pestuje pro penize. Kdo sedi v koutku a nic nepredvadi, nepise se o nem, tim padem zustane v koutku naporad a to tez i bez penez.
Smeju se jak vas vsechny pekne natahuje a vy tomu verite.))
Agato, preji ti zdrave miminko , babicce Veronice gratuluji. A patri ji muj obdiv za vychovu svych a adoptivnich deti. Vsichni jsou moc fajn.

tunka
09. 02. 2011 16:12

Naprosto s tebou ve všem souhlasím

montevideo
09. 02. 2011 14:02

Žilková se chová jako infantilní de.bil pořád, takže se nepozná, kdy je namazaná a kdy ne. Už je nechutná.

tunka
09. 02. 2011 15:29

myslím, že debil je tu někdo jiný ... a kdo to asi je montevideo, co myslíš?

bohatypodnikatel
09. 02. 2011 12:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

587587
09. 02. 2011 12:18

a to po třech týdnech už věděla, že je těhotná? No nevím, nevím ...

montevideo
09. 02. 2011 14:04

Podle jejích různých zmatených prohlášení mám pocit, že už je těhotná aspoň 3 roky. Chudák dítě.

moravacka
11. 02. 2011 06:01

no a co, ze spolu chodili jenom 3 tydny, ja s manzelem chodila asi 2 mesice kdyz jsem prisla do jineho stavu a uz jsme spolu krasnych 36let.
Agate preji, aby se ji narodilo zdrave miminko a vysla ji taky ta svatba, Veronice gratuluji k "babickovstvi" a taky k soucasnemu manzelovi, jste mi moc sympaticti

herpes
09. 02. 2011 12:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.