Poprask u Meghan a Harryho: Zákeřný útok, který sakra bolí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Poprask u Meghan a Harryho: Zákeřný útok, který sakra bolí!

Vévodkyně ze Sussexu (37) spolu se svým manželem zažívají krušné chvilky. Sociální sítě totiž zaplnily jejich soukromé fotky, které v žádném případě nebyly určené pro veřejnost. Na královského fotografa Alexiho Lubomirského (44) totiž podle webu extra.cz zaútočili hackeři. Kradené fotky neváhali okamžitě nasdílet na Instagram!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dmouadsafi...@...
18. 02. 2020 18:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Nela33
11. 06. 2019 21:56

Tyhle fotky ale přece MM a Harry sdíleli sami na svém oficiálním hlídaném Instagramovém profilu. Chápu to tedy dobře že hackeři se nejdřív nabourali do soukromé složky fotografa Alexiho Lubomirského kde fotky ukradli a pak se nabourali do královského všemi možnými způsoby chráněného účtu MM a Harryho a fotky tam dali a ještě k tomu dali popisek?
Tohle je totální trapárna od M+H, samozřejmě že fotky už tam nejsou na jejich účtě, ale dost jasně si pamatuju že jsem je kritizovala, že jsou černobílé což se mi nelíbí a slízla jsem to od pár milenek MM
Takže buď je ten nebo oni dytyční tak kur.. dobří hackeři nebo tady někdo (M+H) dělá z lidí debily.

zipetr
11. 06. 2019 11:08

---Najítt nahe zeeny ve vaší oblasti na toto : gg.gg/***

gtspetr
10. 06. 2019 16:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tryskomys
10. 06. 2019 16:02

No a co vždyt tyhle fotky jsou normální, žádné nemorální,jako béčková her.... by měla být zvyklá na mnohem horší fotky,jsou trapní,s ochranou takové osoby,horší si už nemohl vybrat zřejmě už vybírá jen podle postele.trapárna...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.