Vláda ČR: Budete povinně spořit na důchody! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Vláda ČR: Budete povinně spořit na důchody!

Na veřejnost už prosákly informace o tom, jak se vláda dohodla na důchodové reformě, která by se nás měla týkat od příštího roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majolka333
24. 01. 2011 15:35

Já nevím proč řvou, že si budou muset spořit povinně, dobře jim tak, neměli si pořizovat ha-ra-nt-y. Vidím(viz vánoce 2010) že rodiče mají peněz dost, vidím že každý de-bil 10-ti letý musí mít Ipod anebo mobil s dotyk.displayem, v hodnotě 5-10tis.Kč, a pak rodiče řvou kvůli rušení škol. Jen at si připlatí, stejně vozí ty svoje zdegenerované potomky auty, děcka pěšky nechodí, a MHD je pro ně pod "úroveň". Když jsou tak roze.ž.raní, tak až si budou sami schopni vydělávat (při svých pofiderních vědomostech a pologramotnosti asi sotva) tak se můžou rozhodovat podle své peněženky.. Ale rodiče sami je naučili vysokým nárokům, každý ha.r.ant má svůj PC, a když za něho snobáci rodiče dají 30 000Kč, a děcko PC rozfláká za 2roky, tak to je taky vina rodičů, že nenaučili hyperaktivního pa.r.chanta úctě k hodnotám (30 000Kč jsou taky nějaké peníze, které cestou nepotkáte)

majolka333
24. 01. 2011 10:20

bráchovi od Honzyse zkazil notebook,to víte, rozmazlený 3-letý harant Harry jim ho "odjebal",jak říká Honza. Dali za něho 30tis.Kč,a strašně se s tím chlubila hlavně svobodná matka - k.r.á.v.a kozorožská hys.te.rická- fuchtle z Bohumína -je z toho špatná,a vzteklá!!!Ostatně pozor na všechny kozorožské š.m.e.jdy,já je fakt nesnáším,a nejen já,a taky mám k tomu důvod-vlastní zkušenosti. Hlavně v práci jsou nesnesitelní a nevyzpytatelní.
Ale aspoň nebudou své ha.r.anty rozmazlovat a budou muset pěkně posílat prašulky na účet POVINNĚ!!!!Já už nemu­sím!!!­!!!!!!­!!!!!!

vojjaksvejk
23. 01. 2011 22:09

Jen si spořte §§§§ )))))Nám Necasovo-kalouskova vláda naše výsluhové důchody zdanila zatim 15 %
Výsluha versus právní stát!
http­://www­.pro­blemy­varma­de.cz­/forum-vysluha-versus-pravni-stat#comment-4001
http­://www­.poli­cejni­vete­rani­.cz/na­bidka-clenum-nos-pcr/pravni-pomoc­?jn936­5a8cc=­1#jf93­65a8cc


tomik007
23. 01. 2011 19:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

winterfreshka
23. 01. 2011 16:21

Otázka času a prostor pro další tunel.Bože,kdy už tyhle megarozkrádačky všelijak nazvané skončí??!!Máme málo rozkradenou a zadluženou zemi ??!!

gambusino
23. 01. 2011 11:09

Tak další rozkrádačka.

vojjaksvejk
23. 01. 2011 10:42

V ČR lze lidem škrtat a brát, dokud nebudou nebožtíci po smrti propadávat v krematoriu roštem ((((( ale i to lze vladním nařízením obejít,stačí jim před ztuhnutím rozpažit )))

valmonts
23. 01. 2011 10:10

Copak už není demokracie?Není to snad akždého svobodné rozhod­nutí?­Pení­ze,kte­ré si člověk sám vydělává snad může také utrácet za co chce nebo ne?Jak ohlídají to že si lidé na důchody skutečně spoří?A proč by to vlastně lidé měli dělat?Není náhodou vyplácení důchodů starším lidem,kteří celý život pracovali tak trochu poviností státu?Když nejsou peníze na důchody,tak ať si všichni politici sníží platy o polovinu a bude se šetřit z toho,stejně dostávají peníze akorát tak za to,že tu dělají ještě větší bordel než tu byl a jsou nehorázně přeplá­ceni­.Rokrá­dají to tu.S nějakým spořením na důchody,absolutně nesouhlasím,ať táhnou k čertu!Opravdus e stydím za to v jaké zemi žiju a chce se mi z těchhle ubožáků zvracet.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.