Vondráčková na kolenou: Jsem mezinárodní zločinec | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vondráčková na kolenou: Jsem mezinárodní zločinec

Těsně před Vánoci, kdy si lidé užívají pohody a rodiny, vygradovala rozvodová bitva Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) na maximum. Hokejista na svou manželku podal žalobu. Zpěvačka totiž původně chtěla na svátky odjet s dětmi na Kubu, rázem se z ní tak stal mezinárodní zločinec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

carlae
09. 02. 2019 16:40

cccc­cccccc­cccccc­ccccco chtěěla to má, nač ty kluky do kanady tahala

lesnismes
09. 02. 2019 19:49

Ty chytrilone,ona je do canady netahala,oni jsou canadani

amber15
09. 02. 2019 14:55

Clank i titulek naprosto neadekvatni. Lucka jen dala rozhovor pote,co Pl.+Šaf.davali rozhovory do vsech medii v Česku. Když jsem si člaek v casopisu Tema precetla,tak jsem zjistila,ze vubec nenina kolenou,jen chrani deti od bulvaru. A mily tatinek tatinkem vlastne nebyl. Mohl byt,prosvihl svuj cas. S detmi je to tak,zej ejich detstvi strasne leti. Nic nemuzete vratit ani ziskat zpet. Jedinou minutu,vterinu. Jsem rada,ze Tem clanek vydalo.

rydlo
09. 02. 2019 14:27

Vondráčková už je trapná, jak se pořád zviditelňuje v bulváru, pokaždé mele něco jiného! Už by se mohla smířit s tím, že není jediná, která se rozvádí a kterou vyměnil manžel za mladší. Plekanec Šafářovou, ona už dávno před ním Hádka a najednou je ona ta světice a on hajzl, který jí zahnul. Je pravda, že novináři jsou jak hyeny, protože jsou oba známí, ale Vondráčková ničím moc nezaujala, na rozdíl od Heleny zpívat neumí a jako herečka je nezáživná, o hraní se pouze snaží a její dabování v jakémsi americkém seriálu se nedalo poslouchat. Ne všichni z umělecké rodiny jsou „umělci” a o Lucii to platí jednoznačně. Je sice snaživá, ale to je všechno!

borka30
09. 02. 2019 15:35

Zatím melete jenom vy. Lucie nedávala rozhovory, reagovala jen na články Plekance a Šafářové. Toho vašeho Hádka si strčte do zadní části těla. S ním pouze nahrávala klip ke své písničce.

Leonie
10. 02. 2019 16:12

Marná snaha. Lucie začala s rozhovory (snadno doložitelné, internet má paměť a google je silný protivník). Plekanec reagoval na pomluvy, ne na nějaké články, ale na cílené pomluvy a dehonestaci jeho i jeho nové přítelkyně.
Nevím, jak by se Hádkovi líbilo, kdyby si ho kdekdo strkal do zadní části těla.

salisbury
10. 02. 2019 23:55

borka uz drz hubu, ty lharko, Lucina jako prvni poskytla rozhovor uz tyden po rozchodu a Plekanec se vyjadri minimalne, ten na ni se.re a to ji se.re, ze on je stastny a ona utrela. Ufnukana blbka je to.

santamonica
09. 02. 2019 21:21

pekne receno

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.