Ostravský řidič MHD zabil tchyni a manželku. Před vraždou se omluvil: „Promiň Naděnko...“ pak ji udusil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ostravský řidič MHD zabil tchyni a manželku. Před vraždou se omluvil: „Promiň Naděnko...“ pak ji udusil!

Invalidní manželce (†53) se omluvil, pak ji udusil. Předtím ostravský šofér Rostislav K. (62) stejným způsobem zavraždil i svoji nemocnou tchýni (†82). U soudu popsal, že už nemohl dál...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

9dongie11d@...
19. 02. 2020 02:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepabrena
20. 12. 2018 11:42

Paní Salačová, plácáte nesmysly. Systém je špatný, zejména akutní péče v nemocnicích, které se ruší a pacienti jsou ponecháni bez pomoci, ale tohle nebyl ten případ. Četla jsem, že manželka byla v rehabilitačním zařízení, odkud si jí vrahova tchyně brala domů na propustky a o svou dceru se starala- vrah jen chodil nakupovat. Stará paní měla problém ze zrakem- zřejmě šedý zákal, obvyklý u starších osob a vrah nejprve ji zabil a potom svoji ženu. Když se tchyně nemohla o svoji dceru- vrahovu ženu starat v plném rozsahu, tak obě zavraždil. Mám za to, že bydlel v domě své tchyně a chtěl dědit. Nejvíc mě dostal jeho dospělý syn, který u soudu zapřísahal soudkyni, aby nebrala dědečka jeho synům. A úplný hnus je, že za obě vraždy dostal jen 15 let. Doufám, že nebude propuštěn po polovině trestu na podmínku a že mu vraždy obou bezbranných žen spoluvězni a bachaři řádně opepří.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.