POZOR, VONDRÁČKOVÁ NASLOUCHÁ! Plekanec v obavách o duševní zdraví synů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

POZOR, VONDRÁČKOVÁ NASLOUCHÁ! Plekanec v obavách o duševní zdraví synů

Hokejista se rozpovídal o tom, jak to mají aktuálně s manželkou a dětmi. A pokud má sporťák pravdu, prožívají si děcka docela peklíčko.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

2art9@...
19. 02. 2020 03:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ascain
01. 12. 2018 00:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

syas@...
30. 11. 2018 20:03

Ten chlap vypouští různé soukromé věci, které by se na veřejnosti řešit neměly a i z toho důvodu na mě nepůsobí důvěryhodně. A ví co platí na na závistivé lidi. Ten se jí mstí a to hodně, i za cenu, že ji psychicky zničí, bez ohledu na to, jak to klukům ublíží. Já jsem u ní měla taky pocit citové manipulace, ale zdálo se mi, že ho chce zpátky, proto na něj tolik nekydala. On ji zpátky nechce a je ochoten ji zničit. Hlavně ať ho to stojí co nejmíň. Ten člověk má rád hlavně sebe a své peníze, z tohoto pohledu si i dobře vybral novou partnerku, ta je v tomhle ohledu samostatná. Mě se zdáli jako hezká rodina, za kterou by stálo bojovat, ale ne, s ním normální ženská šťastná být nemůže. V období zamilovanosti asi ano, ale až zamilovanost opadne, tak odejde i jeho velkorysost. Brrrrr

borka30
30. 11. 2018 22:18

Pěkně napsáno, souhlasím syas" s vámi.

Ascain
01. 12. 2018 01:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
01. 12. 2018 08:40

Napsal jste to moc pěkně a výstižně. Snad těch nenávistných lidí není tolik, jak se zdá tady nahoře a snad se paní Vondráčková zachová moudře. Potěšil jste mě.

Ascain
01. 12. 2018 00:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

borka30
01. 12. 2018 09:49

Ascain - měla byste navštívit lékaře. Z vás to zlo a nenávist číší z každého vašeho zde slova.

syas@...
02. 12. 2018 08:59

Pan Plekanec by měl hlavně přestat krmit media rozhovory a "vtipnými" komentáři na tiskovkách. Už byl chvilku klid. Je to matka jeho dětí, kluci si jednou můžou přečíst, jak ji na veřejnosti pomlouval, přestože k tomu není důvod a ona se nemůže bránit. Nikdo z nás není dokonalý a na každého z nás by se něco ne moc lichotivého našlo a na to dobré se snadno zapomíná. Ale to u rozvodů nebude nic neobvyklého. Pan Plekanec naopak vydává svou ženu všanc veřejnému soudu a odsouzení, jen kvůli svému mediálnímu obrazu. Ale nabízí se otázka proč. Ona je sama, on by měl být šťastný a smířlivý, protože zažívá krásný nový vztah. Dle je slov i velmi čerstvý, začal totiž v srpnu, pravděpodobně druhý den po oznámení rozchodu. Jejich rozvod bude posuzovat nezávislý soud a tím by to pro zbytek republiky mělo končit. Namísto toho řešíme kam má kdo letět, já si prakticky myslím, že cestu x hodin letadlem a časový posun líp zvládne dospělý člověk a ne tříleté děcko, tím bych to uzavřela.

Leonie
05. 12. 2018 21:48

To tříleté děcko je na to cestování zvyklé od tří měsíců. Ale tatínek má zápasy, nemůže nepracovat, když jeho klubům jde o hodně. Má smlouvy.

xsedmikraska
30. 11. 2018 18:09

Ten z rodičů, který je s dětmi častěji, má samozřejmě k dětem blíž. Pokud si přeji, aby došlo k dohodě, nebudu druhou stranu "tlačit do kouta" . Tím se dá docílit jen to, že druhá strana bude v obranné pozici. Navíc to prohlubuje "propast" mezi oběma rodiči. Pokud pohlášení v blesku a aha se zakládají na pravdě, tak Plekanec nečiní kroky k dohodě, ale spíše k opaku. Tak snad to Lucie ustojí. Moc ji přeji, aby se brzy vše dořešilo, aby soud v Kanadě rozhodl, čas zahojil rány a ona mohla s dětmi být v pohodě.

Leonie
01. 12. 2018 12:09

Kdo tlačí toho druhého ke zdi, je Lucie, která používá nejsilnější zbraň - děti. Dohodu si zřejmě představuje tak, aby jí exmanžel doživotně zajistil. Byl by hloupý, kdyby to udělal. V jejích očích by nestoupl, naopak. Byla by o to více "na koni", o to více by si přivlastňovala děti.

xsedmikraska
02. 12. 2018 08:11

Leonie - Lucie Plekancovi nic nepřikazuje. Ani mu nebrání, aby s dětmi byl, pokud za nimi přijede. Kdežto on neustále přes média "tlačí" Lucii k tomu, aby se vrátila domů, protože on chce slavit s dětmi Vánoce. Zajistit matku svých dětí, aby je vychovávala v pohodě mi nepřijde hloupé. Hloupé je to, jak je médiím předhazováno, co Lucie v manželství nezvládala. Dosud jsem nečetla, že by Lucie předhazovala, co nezvládal Plekanec. Otevřete prosím oči!

fany22
30. 11. 2018 15:26

Jano, za blba jste tady doopravdy vy.To vy melete jalové pseudopravdy. Nemáte žádné právo posuzovat soužití těch dvou . Výsledek je, že se rozcházejí. Co naopak je vidět dost zřetelně, jak se kdo chová v době rozchodu. A v tom tedy p. Plekanec určitě neprohrává.

jarmilah
30. 11. 2018 14:07

Tomáši, když dětem LV naplánovala vánoce bez příbuzných a Vás, prožijte pěkné svátky s Lucií Šafářovou. Zvyknete si a věřte, že se to jednou obrátí proti ní. Jen ať zůstane v Kanadě natrvalo. Bojí se, že děti budou diskri­mino­vány­....to jsem již slyšela, když odjížděli početné rodiny s tím, že se jim ubližuje a chtějí natrvalo žít v Kanadě. To LV teď využívá ale jak kanadskou vládu přesvědčí, že by to tak bylo, to je otázka. To je jen v její choré hlavičce. Nevím, jak tato chorá žena může vychovávat děti.

jarmilah
30. 11. 2018 13:56

Paní Vondráčkové se manipulace s dětmi jednou vymstí. Zatím jsou malé, ale s přibývajícím věkem pochopí, že než se doma hádat a být dusno, je lepší, když rodiče od sebe odejdou. Nebudou první, ani poslední, komu ztroskotal vztah. Pan Plekanec by měl zvážit, zda nepožádá sociálku o vyšetření dětí. Ti řeknou vše, jak je maminka naváděla proti tátovi. A to se ji jistě nebude hodit. Vše se dá pochopit i ta touha po milionech, ale děti by se navádět neměli. To je od LV hnusný. A měla by být za to potrestána. ne plekanec, odešel, tak co? Nešlo to s LV, tak co by s ní dělal?

fido2
30. 11. 2018 13:24

Ať sem raději Lucie s kluky nejezdí. Číhá na ni matylda-rut, mohla by jí ublížit. Možná i klukům.

fido2
30. 11. 2018 13:21

To jsou nesmysly...Ať zvedne milostivý zadek a letí za nimi. Vždyť tam má barák.

jana52
30. 11. 2018 12:17

omletá písnička... chlap se zblbne do jiný, nevidí a neslyší, všechno jde stranou, včetně dětí. Pan Plekanec ze sebe tímto komentováním dělá blba, snaží se upozadnit ten fakt, že prostě zradil svou rodinu. Je mi ho líto, protože jednou bude litovat, že to těm dětem udělal... a to je taky omletá písnička.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.