Smutné přiznání Jany Šulcové (71): Proč jsem v péči boromejek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smutné přiznání Jany Šulcové (71): Proč jsem v péči boromejek

 Dobré zprávy z Domova svatého Karla Boromejského. Hvězda komedie S tebou mě baví svět Jana Šulcová (71) už sama bez bolestí chodí. „Zbavili mě tady nejhorších strastí,“ svěřila deníku Aha! herečka s povděkem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

5mohama@...
19. 02. 2020 07:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
12. 11. 2018 10:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
11. 09. 2018 18:48

Paní Janě Š. přeji hodně sil a zdraví.

-bello-
11. 09. 2018 10:46

Hergot, dejte jí pokoj!
Pila, protože asi nechtěla jít k psychiatrovi a svěřovat se , což hodně lidí takto řeší.Už nepije , v tom je frajerka a nikomu nic neudělala !!!
Rady o mlíku jsou hodně bllbé, mlíko ničemu nepomůže a dole zmíněný " zářný příklad " je jen fráze a rozebírat co je a není nejnižší level , tak jak to tady čtu je fakt " psychologická " pecka!
Šulcová byla a je príma herečka a její děs z možnéhpo ochrnutí chápu.Bolest je zanedbatelná proti představě, že neuhlídá svěrače a bude do smrti buď sedět na vozejku, nebo koukat jen do stropu.
Držím palce, ať mícha vydrží a nic se nestane

janakveton
11. 09. 2018 10:07

Ten alkoholismus je na ní skutečně patrný. No, život je někdy hodně těžký. Já si dám na noc raději hrnek mlíka než bych si vzala něco ostřejšího. A taky se mi po něm dobře spí!

baronessa
11. 09. 2018 10:18

Po hrnku mléka bych prolítala celou noc, ne každý ho snáší. No, a opravdu je život některých lidí natolik těžký, že hledají úlevu a únik ve skleničce. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby mohli zůstat u skleničky jediné. Paní Šulcovou lituju, ne každý se dokáže z životních karambolů oklepat a jet dál, pan Vízner se jí postaral o hodně smutné chvíle.

aveneta
11. 09. 2018 09:41

Šulcová je zářný příklad tragédie... zprvu krásná úspěšná herečka viz. třeba ten "s tebou mě baví svět" i pár jiných...jo dávné to časy minulé. Řešit nastalé problémy v rodině alkoholem, což dělala je ubohý nejnižší level..... no možná již již jí alkohol neovládá. ale bohužel již není dáma svého věku jako mnoho jiných...troska na dožití...bohužel

pea.p
11. 09. 2018 09:47

Ono chlast už zničil mnoho lidí. A je jedno jestli měli vysokoškolsky diplom nebo jen základní vzdělání, jestli měli tzv.holou *** nebo se topili v penězích.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.