Žena (61) chce odškodné kvůli zpackané plastické operaci: Takhle mě zohyzdili! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Žena (61) chce odškodné kvůli zpackané plastické operaci: Takhle mě zohyzdili!

Do pláče je Jaroslavě (61) při pohledu na svá prsa. Aha! ukázala snímky svých prsou poté, co je chtěla vylepšit po rakovině. Soudí se za to o milionové odškodné.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
25. 03. 2018 04:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babapsi
24. 03. 2018 20:23

no ještě něco, mladá paní,která na této soukr.klinice podstoupila redukční operaci, v krátké době tam musela jít na reoperaci,protože švy praskaly,no byla to práce pana primáře...

babapsi
24. 03. 2018 20:16

znám hradecké soukr. chirurgické centrum i pana primáře,vymáhal ze mne dobrovolný dar nadaci, za operaci,kterou mi pojišťovna plně hradila,nakonec jsem tam s obdobnou operací nešla,neboť mne to jednání odradilo,navíc pan primář vyhodil s kliniky skutečné odborníky,potože je nechtěl platit,celé toto zdravotní zařízení v pomocných profesích (uklizečky,paní z kuchyňky) zaměstnává postižené,což bývá na úkor služby (nedělají to z nějakého altruismu,ale z prospěchu,neb mají slušné dotace,toto zařízení šetří i na energiích,pokoje nevytopené,ddalo by se psát i víc, nakonec jsem operaci podstoupila (je tomu už hodně let) v hradecké fakultní nemocnici na odd.pl­ast.ch­irur­gie, transplantované bradavky jsou nepěkné,když napíšu slušně, no, navíc mi v ráně paní primářka nechala tampon,takže se rána neléčila,zničilo mi to manželský život,protože muži toto "nevydýchají", no mohou na mne reagovat ženy s podobnou zkušeností,muži reagují dosti často na takové věci agresivně a zlovolně (čest výjimkám)!

jardavozembouch
24. 03. 2018 07:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.