Zdravotní stav Jiřího Pomeje (53) se zhoršil: Skončil v nemocnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Zdravotní stav Jiřího Pomeje (53) se zhoršil: Skončil v nemocnici!

Vypadalo to, že se blýská se na lepší časy, ale zdravotní stav herce Jiřího Pomeje (53), který bojoval 42 dní s rakovinou hrtanu držením hladovky se po jejím ukončení zhoršil. Herec je hospitalizován ve špitále!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanik
30. 12. 2017 12:10

když jde o kejhák tak člověk zkusí všechno i hladovku.jirko bojuj

demonxxx
29. 12. 2017 20:39

Pomeje je jasný příklad, že každý má věřit lékařům, moderní medicíně a ne šarlatánům. Je to také hodně o podpoře psychiky, těch nebližších, ale pokud ho jeho žena podporovala v hladovce, tak to je smutný.

ivanak
29. 12. 2017 19:21

Také jme měli v rodině tuto zákeřnou mrchu a bohužel vyhrála.Každému koho potká přeji opravdu z celého srdce uzdravení.Jak píše tady níže paní,nepatřil mezi mé oblíbence,ale to s tím nemá co dělat.Přeji hodně sil ne jen panu Jiřímu,ale i jeho paní.Umím si představit co prožívá,byla jsem ve stejné situaci.Držte se

jity
29. 12. 2017 22:21

Tak mě Jiří pomeje nevadil, každý jsme nějaký a on jistě nikomu neublížil. Je mi to líto, když někdo takto stůně a je jedno jestli je to známá nebo neznámá osobnost. Má tady dítě, manželku a rodiče. Přeji uzdravení.

skp705
29. 12. 2017 18:28

preji taky pevne nervy jeho pani a dekuji, ze uvedla veci na spravnou miru

aveneta
29. 12. 2017 18:12

Když člověka potká toto chytá se stébla.... to pochopí jen ten kdo to prožil. Přeji mu uzdravení a odolání této nemoci, byť nejsem jeho obdivovatelka, ale setkala jsem se v rodině s tímto bojem avím o čem to je......Jirko držím palce ať si užiješ rodinu, tvojí malou dcerku, lepší život ve skromnosti, protože se asi svým magickým hlasem již živit nebudeš, ale vidět dcerku vyrůstat je nade vše....snad se mnou v tomto souhlasíš....???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.