Omilostněný vrah Kajínek (56): MÍ NEJBLIŽŠÍ MĚ ZRADILI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Omilostněný vrah Kajínek (56): MÍ NEJBLIŽŠÍ MĚ ZRADILI!

Většina rozhovorů s Jiřím Kajínkem (56) se točí kolem jeho útěku z vězení. My se s ním vlastně při takové příležitosti setkali také, na tzv. únikové hře právě z vězeňského prostředí. Za mříže ho poslala znovu Prima, která tak promovala dokumentární sérii, kterou s nejznámějším českým kriminálníkem natočila. Když se dostal na svobodu, zajímalo nás, jak prožívá novou životní etapu, kdy je volný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gurke
05. 11. 2017 15:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
05. 11. 2017 16:13

I když se cítíte nad někým, nebo nad měčím/ možná právem/,tak není vžy ztráta času věnovat tomu pozornost. Život je složený jako mozaika z dobrého a zlého. Je nutné se učit analyzovat situace, rozlišovat, a tak poznat kdo je špatný od samého jádra. a komu tedy nic neodpustit , jelikož nemá šanci se změnit. Jinak, všichni se dopouštíme chyb a špatností, které bychom si ale měli být schopni uvědomit
/ nevymlouvat se pouze na různé okolnosti/a neopakovat ty chyby dokola.Takový člověk má nějakou cenu a za odpuštění chyby a omylu určitě stojí.

mpads
05. 11. 2017 17:15

gurke Zařazuješ se mezi ně. Krypl nečte, ale za to diskutuje. Jak věcně důle­žité?­...Re­agoval jsem jen na tupost.

-bello-
06. 11. 2017 00:43

gurke
I u mně článek nepřečten .
Chci, aby v Česku byl přijat " Son of Sam Law"
( = kriminálník nesmí profitovat ze svých činů).

http­://www­.ency­clope­dia.co­m/his­tory/­dicti­onari­es-thesauruses-pictures-and-press-releases/son-sam-law

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.