Peklo kotelnice Jílkové: Manžel si na ni stěžoval u přátel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Peklo kotelnice Jílkové: Manžel si na ni stěžoval u přátel!

Pět měsíců tajila, že už nežije s manželem. Kotelnice Michaela Jílková (49) chystá rozvod s mediálním poradcem Michalem Voráčkem (59). „Vyhodila ho,“ potvrzují lidé z České televize, kde má moderátorka pořad Máte slovo. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eisenbieger
05. 11. 2017 10:06

dle xichtu jsou oba sebestretni , on starej bolsevik kterej obratil kabat a ona prazska buchta ....pani smuclerova je to tady vsechno v sedy barve , ja chci kostkovou v cervenym pakmi hreje srdce , davate sem jen byvaly svazaky kter chteji a umej jen nasirat delnickou tridu ...

-bello-
06. 11. 2017 22:50

eisenbieger
je ti 73 a býval jsi svazákem taky !
Jsi vysloužilý pasák + vyhazovač z bordelu.Mimoto nikterak chytrý místní onanista.
Co to tady pindáš za voloviny?!
Odpověď chytrou nečekám, tedy se sem už vracet nebudu.

bursik
04. 11. 2017 19:09

nemel Slovo stejne jako vetsina lidi v ujecenem poradu,podivna Jilkova i jeji partneri - takovy prazsky vyber
banda rozmazlenych fracku od komou­su/DVO­RAK/sy­nacek tvurce
nudy v TV televariete a tenhle dalsi miliardar media. Cela ta Praha se cpe tam kde nemusi nic umet a ziji nadstandartne, koukaji na ostatni jako na uzitecne blbecky

-bello-
04. 11. 2017 23:07

bursik
přijde mi nespravedlivé navážet se do Vladimíra Dvořáka.Televarieté v té době byl dost odvážný pořad. Dvojice Dvořák + Bohdalová neměla chybu a co se týče Dvořáka, tak vybojovával na vedení TV co se dalo.Je potřeba si zjistit věci kolem, než se o nich někdo rozhodne psát.A já např. si radši pustím Televarieté z youtube, než nablblý kraviny současné doby, co nemají hlavu ani patu, a jsou plný fuck you !

bursik
05. 11. 2017 07:54

bello IQ=Televarite a laskave se probudte.Udelejte z tech drzych hrabosu - trpitele .Bohdalova ma vyznamenani za zasluhy od Milouse ,ted budete na rade vy i s 3% u TV

-bello-
06. 11. 2017 00:32

bursik
1) IQ zmiňují a se jím ohánějí právě většinou ti méně chytří;
2) TV nesleduji, pořady neznám. Nevím co znamená vaše zmínka 3% nebo 3 % (?) TV. Já si vyhledávám, když potřebuji, věci z youtube ( tolik pro vaši informaci );
3) je mi fuk, že má Bohdalová vyznamenání od Jakeše ( já o tom ani nevím). S režimem si nijak nezadala .Pokud vím, její otec byl komunisty vězněn, tedy průpravu do života měla víc než jasnou a co se týče vyznamenání, nikdo po ní nemohl chtít, aby byla ( i za něho ) oporou národa v odporu proti systému ;
4) o Dvořákovi jsem četla dost věcí, tedy jsem je zmínila.Vygooglujte si sám.
Napadat věčně někoho mi nepřije zrovna fér.Jeví se mi, že zde útočíte prvoplánově na všechno .

eisenbieger
05. 11. 2017 07:57

ted si potvrdila ze uz budes pekne stara bella... nick "oxallis" umrel(a) , to kafe nechutna nejde na odbyt, tim "pr" konci ....ale to neumela psat tej uz bylo podle psani pres sedmdesat

zadnice
04. 11. 2017 11:17

Jestli se doma chová jako v TV, tak se divím, že to tak dlouho vydržel.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.