Černocká po návratu z Egypta v šoku: Masakr během dovolené! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Černocká po návratu z Egypta v šoku: Masakr během dovolené!

Jen včera dosedla na letišti v Ruzyni, rozklepaly se Petře Černocké (67) kolena. Zjistila, že v Egyptě, odkud se právě s dcerou a vnučkou vrátily, zemřelo přes 30 policistů při přestřelce s radikálními muslimy. „Je to hrůza,“ řekla zpěvačka zděšeně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Helic
21. 11. 2018 12:20

Další stoletej diblík .

gurke
22. 10. 2017 20:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
22. 10. 2017 18:46

... jet na dovolenou v říjnu je už kapánek po sezoně , tím pádem je to daleko levnější . Ale do Egypta by jsem nejel ani zdarma !
Saxána se ale musela pochlubit svou dcerou a vnučkou a nezapoměla připomět , že dcera vydala novou desku .... atd. atd.

kuberpidy
22. 10. 2017 17:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dandova
22. 10. 2017 12:13

Mělas jet na hory, čůzo.

antonuis.j
22. 10. 2017 11:39

No nazdar, ono jí už hrabe! Jak může mlít takové hovadiny? Že se jí to týká? Když se to dozvěděla po návratu domů? Je už asi senilní a nepíše se o ní, tak musí nějak upoutat bulvární pozornost, Saxááána. Masakr se jí týká tak jako naší rodiny se týkala tsunami v Thajsku před 13 lety - chtěli jsme letět oslavit Vánoce na Phuket, ale pak jsme to odložili - a málem nás tsunami zabila , ježkovy oči! Černocké už holt haraší,

krat5
22. 10. 2017 11:22

V Egyptě jsem byla cca před 8 lety a to jedině z důvodu potápění, v životě by mě tam už nikdo nedostal. Hotel sice luxusní, ale ta pokrytecká svoloč, ti zaměstnanci mi lezli na nervy. Byl zrovna ramadán a alkohol pili jak o život celý den, mezi tím se chodili modlit. Hnus

-bello-
22. 10. 2017 11:11

To by mě zajímalo, kam bude jezdit.
Evropa, zejména ta politicky západní je obsazena teroristy už dávno a dávno oproti minulosti nabyli na síle.Afrika zápasí sama se sebou , v Jižní Americe je klid leda tak v pralese, ale bezpečný to není , Severní Amerika-USA je přelidněná a Kanada není nic, než něčí provincie, na Aljašce je zima a eskymáci smrdí, Austrálie je samý jedovatý plaz + migrant dealer z Konga a Antarktida kromě tučňáků nic nenabízí.
Zbývá ještě Severní Korea. Nebo sedět doma .
.

eisenbieger
22. 10. 2017 09:09

koncem kvetna jsem ji videl v marsa alam hotelu abu dabbab , uz je to stara baba

bursik
22. 10. 2017 10:21

a z lakomosti se vyvali do aha aby clanek dostala zaplacen a snizila vydaje za dovolenou parazit

bursik
22. 10. 2017 08:38

v prve rade lakomost, obleka se v sekaci a jezdi i na takove dovolene.tupana co by si nechala odstrelit tu prazdnou hlavu za par korun.Hlas sktr­ehota­vy,ne­prijem­na hlasatelka jakehosi poradu hopsasa tralala No a zpev 1 pisen z filmu drzi tuhle tetku nad vodou cely zivot

jima
22. 10. 2017 05:48

Kdo ted jeste jezdi do muslimskych zemi, musi byt sebevrah

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.