Přiznání Tomáše Krejčíře: U mormonů jsem byl za cvoka, herce jsem měl za zbloudilce... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Přiznání Tomáše Krejčíře: U mormonů jsem byl za cvoka, herce jsem měl za zbloudilce...

Dvacet let byl Tomáš Krejčíř členem Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Někdejší hvězda seriálu Velmi křehké vztahy či Ordinace v růžové zahradě zavzpomínala na dobu mezi mormony a svůj rozpolcený pohled na svět kolem sebe.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
28. 09. 2017 15:42

To je zase článek, rovnou na novinářskou cenu. Proč to Krejčíř vykládá, byl u mormonů 20 let, tak asi věděl, co dělá . Co říci o tom, že opustil svoji půvabnou ženu a tři malé děti , o tom raději mlčí.

-bello-
28. 09. 2017 11:38

Snadno Krejčíř imrvére nadraným divadelním kámošům připadal divný, protože mormoni mají zákaz alkoholu.Za blázna ho mormoni asi nebrali, to si vymejšlí ! Ovšem jiná by byla, kdyby se dal ke katolíkům . To by mohl s bigotní katoličkou Žilkovou a její dcerou Agátkou chlastat klidně první ligu a ještě by byl slavnej

bb88
28. 09. 2017 06:26

Vždyť on nemá z herectvím nic společného. Vyložené kopyto. To pozná i laik. A odborníci musí přepínat. Doufám, že se tento neherec už neobjeví v žádném seriálu. Jedině v " Chcete mě ? ".

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.