Slováčková: O Gelemové a nemoci...Co ji sráží do depresí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Slováčková: O Gelemové a nemoci...Co ji sráží do depresí?

Na svůj věk toho zažila docela dost. Drsný rozchod rodičů, strach z rakoviny prsu, závist i pomluvy kolegů. Dcera Dády Patrasové (61) a Felixe Slováčka (74) Anna Slováčková (22) ale už dávno není tou malou holčičkou, která by po pasece honila žížalu Jůlii. Navzdory slavnému příjmení si jde svou vlastní cestou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vigela
23. 09. 2017 15:39

Je mi sympatická, v Tváři se mi líbila. A jednoduché to asi opravdu nemá. Přeji jí vše dobré.

-bello-
23. 09. 2017 11:43

Je to dlouhý, dočetla jsem do půlky.Já té holce fandím, má to vážně těžké ! Když srovnávám ji s ostatními, co mají známé rodiče, tak maká a spoléhá se dost na sebe.Gelemové ale říkat Lucka nemusí.Je to cizí ženská, co o její mámě kreslila stupidní malůvky a celkem vzato obyčejná ště.ka, co sbalila starýho dotačního pána. Když vezmu Slováčkovou ml. a srovnám např. s debilní Hanychovou, které neustále stará Žíla zametá cesty a dokonce tu svou blbku se ZŠ ( se základní školou ! , ne že ne ! ) protlačila do Ščukovy " konzervatoře " za učitelku, pak jasně že dojdu k tomu, že srovnávám nesrovnavatelné. V dnešní společnosti nemusí takové jako stará Žíla nebo Agáta umět, stačí co si vydržkují.České obecenstvo vydrží všechno.Ale přesto neustálo samostatný pořad staré Žíly a chudičký sllovník její dcery Agáty

jity
24. 09. 2017 10:51

bello výstině napsané, nelze než souhlasit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.