Pilarová má o konci jasno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Pilarová má o konci jasno

I když patří mezi nejúspěšnější zpěvačky Česka už řadu let, občas se Pilarky stejně někdo zeptá, jestli už nepřemýšlí o konci kariéry. Pilarová v tom má jasno…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bakalala
19. 11. 2017 12:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
19. 11. 2017 11:24

Tak dříve zpěváci museli umět zpívat, dnes se doladí všechny nedostatky technikou. Mnohý bohatší ttík zapracuje e je hvězda na sdvcětě. Mně to tak nevyhovuje a nestačí, takže jsem pro to, aby se zpěváčky jako je Eva Pilarov8 nev\ytrácelyze scény, když mnají chuť a energii pokračovat.

pomahatachranit
17. 09. 2017 15:26

Já myslím, že by se měla zdržet takových nafrněných odsudků, je to trapný, sama už dvacet let děsivě skřehotá jak pila, je stále mimo, pod tónem a její "zpěv" se nedá vydržet. Snobové, kteří tomu nerozumějí ,ji stále vynášejí, kdysi výborně zpívala, ale ty časy jsou prostě nenávratně PRYČ. A dokázat si to přiznat neumí ani Pilarka, ani Helenka, ani ty další.Fakt utrpení A jak zpívají mladí, po tom by jim mělo být víte co, "to už maminko nebude vaše starost "

weirdov
17. 09. 2017 13:47

Miluji jeji muzikalnost, skvela zpevacka, spravnej nazor! Naopak, je treba zpivat vic. Na Verce Spinarove to vidime.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.