Manželství Sobotky v troskách: Už nebudou životními partnery! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Manželství Sobotky v troskách: Už nebudou životními partnery!

Potkalo ho to, co premiéry před ním. Manželství předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky (44) s jeho ženou Olgou (35) je v troskách. Pár včera vydal prohlášení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 06. 2017 08:58

Mít muže v politice a podřizovat se jeho programům je hodně náročné, tak se nedivím, že to přestalo fungovat.
A ať si říká kdo chce co chce ( najednou je každej chytrej) ale Sobotka není ve vládě sám a připosratí byli hlavně poslanci, ti ho nepodrželi.Tanečky Zemana kolem normalizačního komunisty Babiše mohli začít řešit všichni dřív- a mnoho jiných věcí!Tlak na Sobotku byl obrovský ze všech stran.Položit vládu mohl, ale to by ihned skočil po funkci kobliha a v té době měl šanci.Vzpomínám, jak Topolánek jezdil do Iitálie, jeho Talmanová jako družka vyžírala státní kasu jak se dalo a jeho zákonná manželka byla echt mrcha nenažraná.Ta se pakovala na státní peníze strašně.

dzery1
09. 06. 2017 11:49

Říkám to stejný.

ja01
09. 06. 2017 19:18

-bello-: Vám někdo ukradl nick?

To je snad první rozumný příspěvek od vás, která tady čtu.

-bello-
10. 06. 2017 23:50

ja01
nikoli, já mám nick pořád stejný, zato ten váš vnímám jako nick nový a lehce vtíravý a víceméně lehce převlíknutý.

anezat
09. 06. 2017 08:47

Pořád jsem se divila, jak s ním může tato krásná žena vydržet. Peníze byly mocná čarodějka...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.