Dagmar Havlová (64): PROZRAZENO! ZA CO UTRÁCÍ STATISÍCE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Dagmar Havlová (64): PROZRAZENO! ZA CO UTRÁCÍ STATISÍCE

Krásné ženy, luxusní róby a šperky za statisíce. Tradiční Letní párty královny Pařížské Tamary Kotvalové (53) byla přehlídkou toho, co právě frčí. Navzdory nepřízni počasí přišla i Dagmar Havlová (64) a na první pohled bylo vidět za co ráda utrácí. Vynesla módní doplňky za téměř půl milionu korun. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 06. 2017 08:28

V Pařížské jsem viděla šatovou nylonovou zástěru a la stará Škopková ze Slunce seno. Stála cca 35.000 a byla vedena jako šaty
Značkoví návrháři zkouší kam až můžou.Řekla bych, že se musí sem tam chechtat, co za děs běs jim projde a snóbiš blbci koupí.

aurora45
08. 06. 2017 14:54

Jen poznámka. Třeba si ujasnit, co vůbec je briliant. Je to způsob brusu i jiného kamene než DIAMANTU, ponejvíce zirkonu.

-bello-
08. 06. 2017 23:48

Jen pozn., jo to je pravda, ale obecně je víc laiků, než zlatníků a tak se bere , že briliantem se rozumí diamant.A zirkon je zirkon brus nebrus, falešnej diamant.
Z boku je vidět, že ten prsten má větší kámen a ty diamanty budou asi mrňavé kolem něho.Cenově to vychází.

ellenic
09. 06. 2017 08:31

-bello- Kotvalová, ten věk už je na ní také vidět, to prostě neskryje. Já bych si ty předražené věci nekoupila, takovou cenu pro mne to oblečení nemá, zvlášť, když vím, že se moderně a hezky oblékám za slušné ceny. Kotvalová se ráda obklopuje célebritami, proto ty různé akce a dárečky. Má mladšího chlapa, který údajně kdysi opustil svoji dlouholetou přítelkyni.

-bello-
10. 06. 2017 11:18

ellenic
Kotvalová myslím vypadá na víc než 54, ale i tak jí to na tom obr. sekne.Myslím oblečení.Souhlasím, že předražené věci kupuje jen blbec, ale současně mají lidi divnou představu o značkovém zboží a předem ho zatracují. Není to leckdy až tak drahé. Mám jen značkové věci a to včetně šperků a není to u mě o ceně, ale stylu života a pohodlí. Musím se značkařů zastat, protože polovina z nich nejsou snobíci, ale stylaři a značky vzájemně na sobě vidí a nebaví se o tom.Když v tom vyrůstáš a máš na to, není důvod takové blbosti rozebírat.
Jenže blbky Havlová + Kotvalová + další sééélebrity téměř jiné téma k hovoru nemají a když se podívám třeba na Verešovou, co je schopna na sebe natáhnout , je mi děsně k smíchu.Ze značek dělají ty blbky světovou událost, místo aby jim značka za ty peníze sloužila k dobru. Kotvalová nemůže za to, že její chlap opustil jinou.Já tvrdím, že milenky za bourání rodin nemůžou.To si jen ty opouštěné ženy namlouvají. Může za to ten, kdo tu rodinu zazdil! Ženská nebo chlap, to je jedno.
---
už máš dodělanou kuchyni a celý byt ?Pamatuji se, žes ladila do bílé a lesklé a že se z bytečku teď moc těšíš.To ti přeju.

ellenic
10. 06. 2017 21:59

-bello- Máš pravdu, někteří právě ze značkového oblečení dělají dogma, ale i já mám nějaké oblečení značkové, ale nepreferuji, že prostě musím mít jen značkové. Za sukni bych pět tisíc prostě nedala, na podzim mi byl doporučen kabát v Praze téměř za dvacet pět tisíc, také mne neoslovil, tedy hlavně ta cena. Kuchyň je posunuta na letošek, zatím problém, kde objednám, už v tom mám hokej. Jinak dva pokoje hotové, naposledy jsem koupila v bazaru botník a zase jsem natírala bílou barvou. Na lodžii přesazeny nové kytky a baví mne, jak krásně rostou, dlažba vyhřátá, slunečník připravený . Jinak Ti moc děkuji .

-bello-
11. 06. 2017 00:02

ellenic

ivoadler
11. 06. 2017 16:41

Beztak jsou ty hadry a šmuky půjčený.

luppe
08. 06. 2017 08:56

...ale ať koukám, jak koukám, je jí to houno platné...hubu má stále jak rozjeté kravské lejno

dzery1
08. 06. 2017 14:38

pelagie
08. 06. 2017 08:38

Takovým "bohunkám" ani miliony nepomůžou ....

ellenic
09. 06. 2017 08:37

pelagie Na obou je vidět jejich věk, Kotvalová s holými pažemi, na tom se vždy pozná skutečný věk ženy, u šatů má velký průramek, nevypadá to hezky. Ale co, ty šaty určitě byly hodně drahé, takže u ní je to jedno, jestli jí sedí, nebo ne .

6010
08. 06. 2017 07:30

No za co by měla ten nehorázný majetek utrácet, když né za parádu? Ale mně by bylo těch peněz líto.Raději bych je věnovala nějakému útulku.Hezky se dá obléknout i za méně.Ale to je holt věc názoru.Když jí to dělá radost.

ellenic
08. 06. 2017 09:32

6010 Maximální souhlas, vím to i podle sebe, protože mne velmi baví se moderně oblékat, ale rozhodně ne za přemrštěné ceny v buticích v Pařížské ulici. A dávat tolik peněz za šperky, je hrozná marnotratnost . Kdyby se bývala neprovdala za Havla, tak by dnes byla ráda i za bižuterii z obchůdku na Václavském náměstí . Ale co se divím, možná jsem spokojenější, než ona se svými šperky za statisíce.

tenerife
08. 06. 2017 12:06

to 6010,máte pravdu, když je paní Dagmar taková milovnice pejsků, tak proč nějakou pěknou částku-třeba za ten náramek Cartier nevěnuje psímu útulku...ale asi jsme moc naivní.

bursik
08. 06. 2017 05:39

hlavne stare fotky k tem dvema novym.Obe maji spolecne to, ze nemaji upravene vlasy.Jinak cele povidani bez pointy o nicem.Clovek si rika jak ta Liba umi vydelat kdyz pise o nicem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.