Manévry na Bertramce: Gott se potají odstěhoval! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Manévry na Bertramce: Gott se potají odstěhoval!

Takové manévry legendární vila Karla Gotta (77) na Bertramce ještě nikdy nezažila! Dům, jenž zpěvák během svého loňského boje s rakovinou přepsal i s přilehlými pozemky na manželku Ivanu (41), dostane novou střechu. Na půdě možná vzniknou nové obytné prostory. Slavík se kvůli rekonstrukci ze svého hnízda potichu vytratil. I s celou svou rodinou. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
13. 05. 2017 15:19

Když máte revmatickou horečku, je vám teplo pořád a zdarma.

-bello-
12. 05. 2017 11:40

Uvedu to pravou míru!
Tisíce lidí jeho opravy v Praze nesledují , já jsem Pražanka a fakt mě nikdy nenapadlo jít šmírovat, kde na Bertramce bydlí zrovna on.A kromě toho až na pár výjimek se mi Smíchov nelíbí.Gott je hloupej, tak jak většina, co se zhlídli v propojených prostorách anebo vysokých stropech a zapomněli, že domov je teplo a ne, že se sedí v syrových vlhkých ratejnách ve svetrech.Někde říká, že má jako zálohu na vytápění krb.Zapomněl ale, že existuje vyhláška a čoudící čpící dřevo z jeho komínu by neustál.Místo krbu, ať zatepluje a přebuduje plytký prostor v přízemí a koukne se z čeho vlastně je zdivu vily a dle toho jedná
Prostor v té vile je jak panelákové 3+1 někde na sídlišti ( řekla bych do 70 m2 včetně záchodu

mord
12. 05. 2017 16:33

Nežvan tady zase ty sve pitomosti hloupa nulo a švihej vytirat zase sis nadělala do tepláku bellmeku

pavucinka
13. 05. 2017 15:24

měl hodně fanynek, tak ty sledují. Ale jeho závěr života je zajímavý i z jiných dův odů a pro mnohé muže může být poučný.

mazden
12. 05. 2017 06:14

KONEČNĚ BUDE OD NĚJ KLID POŘÁD JE V NOVINÁCH KAREL TO NIC JINÉHO NEUMÍTE DO NOVIN DÁVAT JEN TOHO GOTTA.

qwertina
12. 05. 2017 21:26

Zadny klid nebude Gott bez zviditelnovani nemuze zit ma to jako drogu

ellenic
13. 05. 2017 08:50

qwertina On se sám rozhodně nezviditelňuje, to je práce bulváru, to Vám ještě nedošlo .

brunos
12. 05. 2017 05:51

Krizi máte mistře od té doby co jste si na krk pověsil tu nenažranou žirafu s kobylí hlavou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.