Trápení Karla Gotta (77): Zavrhla ho dcera?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Trápení Karla Gotta (77): Zavrhla ho dcera?!

Už je to rok, co se kvůli majetkovým poměrům v rodině pohádali! Od té doby spolu Karel Gott (77) a jeho nejstarší dcera Dominika (43) komunikují minimálně. A usmíření je zatím v nedohlednu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
04. 05. 2017 23:52

Já si myslím, že Gott s Gottovou udělali jediný rozumný řešení v tom, že všechno odstřihli , kde by teoreticky na sebe narážely Gottová (a její děti ) a ty nemanželské dcery .Tj. ve firmě, na Bertramce, na chalupě a dalších místech, o kterých se neví. Nedělalo by to dobrotu. Gott s Gottovou a dcerami je jiná rodina a ty 2 holky z předchozích vztahů tam prostě moc nepatří, nevyrůstaly s nima.Určitě dostanou náhradu finanční , vzniklou ze zákona a třeba jim Gott odkáže něco navrch.To bude asi tak všechno.
Já Gotta ráda nemám, ale udělal chybu a platí za ni.Ty holky mají taky svoje matky a nejen Gott je blbej, ty jejich mámy taky! .Otěhotnět cestou mezi mejdany na první dobrou ( a s Gottem i poslední ) to je taky síla! Co si od toho jeho odskoku slibovaly? A jak ony myslely na ty svoje děti?

rentierskej
05. 05. 2017 00:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
05. 05. 2017 13:21

rentierskej
víme oba, že nééé

liskabystrouska
06. 05. 2017 11:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kinki
30. 06. 2017 05:12

Prepac,nesuhlasim s tebou. Tie dve starsie dcery su rovnako jeho deti ako tie dve sucasne co ma. Cely zivot ich odstrkoval a vyrastali bez otca.Ak by bol Gott ferovy chlap,tak by dedili vsetky rovnakym dielom. A neobvinuj iba ich matky. N
Splodit dieta,na to treba vzdy dvoch. Gott sa moze hanbit a vy Cesi tiez ze jeho zumpove spravanie voci dceram tolerujete a spravate sa k nemu ako k Bohovi hoci jeho moralny kredit je nulovy.

petrmetr
03. 05. 2017 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
03. 05. 2017 01:14

Mně je to úúúplně jedno!

DutchSchulz
02. 05. 2017 17:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 05. 2017 23:58

dutch
ta Dominika nemá chybu ! Tak rozháranou ženskou může ustát jen ten její magor z Finska ( Švédska, Norska ? Nevím, jsem líná to číst a nepamatuju si to )

ivoadler
02. 05. 2017 16:18

Jasný příklad pro všechny strááášně zamilované, které tvrdí, že pro ně oddací list nic neznamená. Ivana dokázala, že ten papír znamená hodně. Už jste to pochopily, blbky?

DutchSchulz
02. 05. 2017 17:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zamlzena
02. 05. 2017 11:33

To je hezké to "půjčoval, platil". Ale napříkald Marice Sores po rozchodu dům koupil. Myslím, že Domine mohl zavést její vlastní kosmetické studio, ne pouze najít místo a hradit nájem v půjčeném bytu. Nakonec se vyjádřil, že jiu má partner rád a měla by se k němu vrátit,To bylo mezi řádky" žij si svůj život a nech také mně". Jenže nikdo neví, co mu z těch jeho malých zřejmě rozmazlovaných holčiček nakonec vyroste.

kristinn
02. 05. 2017 11:24

na jednej strane fandím Ivane, pretože je to ona, ktoré s ním prežíva dobré i zlé, má s nim 2 dcéry. Dominika mu zrejme pomáhať nechodí a iste nie je ľahké byť s človekom s ťažkou chorobou. Partner musí byť veľmi silný, vedieť pomôcť a podporiť
Majster si iste zvážil, ako naložiť s majetkom a vie, prečo tak urobil. Netreba zabúdať na to, že má dve malé dcérky a tým dospelým iste dosť pomohol...Trochu mi však vadí v poslednej dobe, že Gott akoby bol v poslednej dobe úplne nesvojprávny.Ak nemôže ani telefonovať s tým, s kým chce, je to smutné.

ellenic
04. 05. 2017 13:34

kristinn Nelze se divit, že telefonáty vyřizuje Ivana . Umím si představit, kolik lidí Karlu Gottovi denně volá, to musí být desítky, možná více jak stovky telefonátů. Také jsem v době nemoci vyřizovala za manžela telefony, sám mi vždy telefon předal, abych převzala hovor. Já si myslím, že i toto je v pořádku . Pokud on sám bude chtít někomu zavolat, tak to určitě udělá a bez omezení, které je neustále Ivaně vytýkáno a myslím si, že i neprávem.

6010
02. 05. 2017 10:38

Jo, jo, nespravedlivé rozdělení majetku nadělá hodně zla mezi příbuznými.To je známá věc.

hermanka
02. 05. 2017 09:16

Dlouho jsem tady nebyla,ale Bursík,ktará perlí jeden článek za druhým,Asi zase ožralá už ráno,mě vyprovokovala. A co se Dominiky týče,držím ji palce.To ,že se k ní otec nepřiznal léta ještě zvládá psychicky dobře.Je to statečná a silná holka.Proč by se mu měla přiznávat ona o dceři?Jak si to ten "otec"asi zasloužil? Chování Gota je hanebné

platykodon
02. 05. 2017 09:11

Ivanu vůbec nemusím, ale Gott má právo přepsat majetek na koho chce. On si ty peníze vydělal. Dominika od otce dostala dost a je nechutné se za života tahat o jeho majetek. Podle mého vše patří Ivaně, která se o Gotta denně stará, která je jeho manželkou. Dominika je dospělá ena ve středním věku a měla by se umět o sebe starat sama a ne čekat na smrt otce.

rentierskej
02. 05. 2017 18:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
02. 05. 2017 23:25

Gott ale napsal vilu na svoji zenu cili dedi ona ostatni majetek se rozdeli mezi jeho 4 dcery

rentierskej
05. 05. 2017 00:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.