Mahulena Bočanová: Zničený vztah! Proč má smůlu na chlapy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 10. května 2024

Svátek slaví Blažena, zítra Svatava

Mahulena Bočanová: Zničený vztah! Proč má smůlu na chlapy?

Další zklamání v lásce má za sebou Mahulena Bočanová (49). Je čerstvě po rozchodu s movitým podnikatelem Karlem Janebou (49). Za vším stojí její téměř nemožné požadavky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
26. 02. 2017 11:19

Kdysi jsem četla její rozhovor a udivilo mě, že je to chytrá ženská.
A pro chytrý a náročný ženský je těžké zakotvit v tomto věku.Navíc je samoživitelka s problémovým dítětem a má to sakra těžký ! Jasně , že chce chytrého a pěkného chlapa a samozřejmě si nebude namouvat nějakou socku, ale přinejmenším sobě sociálně rovného, protože ani ona chudá není.Všichni ji furt pomlouvají, proč?

ivoadler
25. 02. 2017 11:30

„Já jsem dospělá žena, mám vysoký nároky na intelekt člověka". Vida jak se dá inteligentně vyjádřit, že chce prachy. Podle zájmu o mladé partnery ani sex není stranou. Ale co za to ta krá va nabízí?

eisenbieger
18. 02. 2017 07:23

jak ji ma jednou zenska hlubokou a ona ma studnu tak klucik se smrdlatkem ji neuspokoji a vetsinou to pak konci....ta hemie tam musi byt , stale manzelstvi funguje kdyz ma chlap poradnej klacek a zenska si ma cim pohrat ....ale kdyz ma chlap tenkyho , krivyho a bez zaluda to zenska utece

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.