Exministryně Albright: Stanu se muslimkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Exministryně Albright: Stanu se muslimkou!

Jsem připravena stát se muslimkou! To napsala rodačka z Československa a bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albright (79) na svém Twitteru. Protestuje tak proti postupu nového prezidenta Donalda Trumpa (70) vůči migrantům.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jarypadlo
28. 01. 2017 11:06

Balkánská řeznice ať tam klidně odejde a zkusí humanitárně bombardovat místní slimáky.Tentokrát čím víc,tím líp.

ararat
27. 01. 2017 20:52

A co jako? se asi zbláznila,komu pomáhá vlastně,druhá madam Merkel...bože lidská blbost nemá konce,,

tulip
27. 01. 2017 16:34

A komu tím pomůže?Asi tak jako Petr Uhl,který se prý přihlásil ke slovenskému občanství

jiriforman
27. 01. 2017 14:43

Proč ne? 3,14čou už je, tak proč nebýt i muslimkou.

-bello-
27. 01. 2017 12:40

No bodejď ne! Třeba plánuje ta řeznice další kšefty a potřebuje nové imáge Např. v Kosovu má totiž od muslimů pár milionů zisku k dobru.Koupila si podíl na mobilního operátora IPCO , kdy výběrové řízení bylo ušité na míru právě firmě Albrightové.Pak svůj minoritní podíl prodala a vydělala 20 milionů eur (485 milionů korun ) Ta Havlovská mrcha dokáže být obratná politicky, ale i finančně . Jasně , že v zájmu " lidských práv " , jak jinak! . Mimochodem, právě Srbové jí jako Židovce zachránili kdysi život a ona je za pár desítek let spláchla a zabila pro změnu jejich děti.Jo jo, čiň čertu ...
P.S. Muslimové jsou mi ukradení, dokud se mi nepletou v Česku, pod nohy ať se pobijou, ale Albrightovou bych poslala před soud teď hned z vyššího morálního principu !
Čekám, že verbež Albrightová, Dalajláma a nějaký zapomenutý koncentráčník v USA se přihasí na Staromák těsně před volbama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.