Rodina Zdeňka Štěpánka (†71): Zuří kvůli České televizi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Rodina Zdeňka Štěpánka (†71): Zuří kvůli České televizi!

Negativní ohlasy a stížnosti. Takové jsou reakce na první díl nového retro seriálu ČT Bohéma. Mezi prvními, kdo vyšel do boje, jsou potomci Zdeňka Štěpánka (†71). Hlavně jeho dcery – herečka Jana Štěpánková (82) a režisérka Kristina Taberyová (65) – se zlobí na Českou televizi!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
19. 01. 2017 12:25

... nechápu proč v 1. díle dali tolik prostoru první ženě Z. Štěpánka Elene Hálkové , vždyt tato herečka nic moc nenatočila , aspon já jsem ji v ničem neviděl. Proslavila se snad jenom tím , že byla jeho první ženou .

eratom
17. 01. 2017 23:24

A vy jste viděli někdy něco povedeného ,co natočil parežiser Sedláček?Kvůli čemu myslíte,že dostal řád od Zemana?Je to hajzl a vždyck byl

mazd
17. 01. 2017 16:02

Stížnosti se daly najisto čekat. Měli to napřed konzultovat s potomky.

-bello-
17. 01. 2017 22:23

mazd
jestli to bylo ve stylu dokumentu, tak těžko.Předělávat historii dokument nesmí ( i když v Česku se tak děje furt a snad úplně nejvíc po 1989)

milanladislav
17. 01. 2017 15:55

Také jsem se díval na nový pořad ČT 1,popravdě řečeno přemýšlím co tím chtějí říci. Snad než tento seriál začali točit mněli se případných potomků ptát na některé situace, zdali tak se stali. Právě zde diskutovaného rodu Z: Štěpánka.

-bello-
17. 01. 2017 11:22

Nevím, proč rodina zuří!
Desetiletí jí jméno táty přinášelo jen výhody, tak snad musí unést i to druhé, tj. jistou nevýhodou, že je pod dohledem.A vůbec nemá cenu předstírat kolem Z. Štěpánka nic.
Kdysi jsem četla nějaké zápisky- dopisy Z. Štěpánka z doby legionářské a bylo to veliké poučení.
Já si ho cením, jeho syna Martina naše rodina dobře znala, k paní Janě Štěpíánkové bych řekla, že je to milá dáma a to je tak o ní všechno a Péťa holt je korouhvička a celoživotně princátko nějakých dam, s kterými buď žije, nebo si je bere .Tento seriál neznám, tak mluvím jen o tom, co vím a dávám podnět k přemýšlení, i když ani tohle není úplně košér - viz
http://www.cs-maga­zin.co­m/in­dex.ph­p?a=a2­004062­091

jity
17. 01. 2017 13:48

Martina Štěpánka Ivonne Přenosilová neměla vůbec ráda. Tvrdila o něm, že byl alkoholik.

-bello-
17. 01. 2017 22:20

jity
ale on byl alkoholik, po tátovi Zdeňkovi byl. A taky si myslím, že měl mít ohled a ne se zastřelit doma v tom pokoji, kde měl dovoleno hulit, ale měl bolesti a tak ....
Já tady z Martina nedělám žádnýho svatýho přece! Ale furt mi přijde tenhle syn Zdeňka Štěůánka povedenější, než princátko a vyžírka a neumětel Péťa

jity
18. 01. 2017 10:41

Martin byl na protialkoholickém léčení a co vím od známých, kteří v léčebně pracovali, tak jako člověka ho měli rádi. Byl velmi skromný a snažil se, ale bohužel se mu nedařilo. Personál na něj vzpomíná v dobrém, ano věřím tomu co píše bella.

-bello-
19. 01. 2017 01:19

jity
ano, byl skromný a jako herec divadelní odehrál kusy od Dostojevského, přes Shakespeara po našeho Čapka, což jeho bratr Petr by nikdy nedal ! A je zvláštní, že Petr je nafoukaný a arogantní ( vím to !) a přitom tak herecky podřadný ( si myslím, když ho na jevišti vidím)

mord
19. 01. 2017 01:07

ty neznáš nic šmudlo a ničemu nerozumíš protože jsi vypatlaná hloupá a užvaněná nula , která si léčí komplexy na žvanírně v bulváru ulhaný bellmek

-bello-
19. 01. 2017 01:24

mord
Hele co nechrníš?! Koukám jsi přetáhnul.Nebo jsi byl čůrat se svou prostatou?
čus, malto

stooslu
17. 01. 2017 09:56

Kam se poděly krásné a talentované herečky? Jano Brejchová, Jano Preissová, Olinko Schoberová, kde jste????? Kam se poděly komediální herečky? Kam se poděly geniální scénáře typu Kulový blesk, Vrchní, prchni, Postřižiny??? Kam to kráčíš, česká kinematografie?

Sarah Woldekiros
17. 01. 2017 16:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
17. 01. 2017 09:08

Na seriál jsem se docela těšila. První díl mě ale zklamal. A teď se ještě dozvídám, že kvůli větší rádoby dramatičnosti prezentoval nepravdivou skutečnost. Jak mám věřit pravdivosti událostí v dalších dílech? Nijak. Nedívat se. Nedivím se rodině pana Štěpánka, že se zlobí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.