Hlasatelka Tomsová: Nenávist kvůli podrazu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hlasatelka Tomsová: Nenávist kvůli podrazu!

Někdo jejich práci dnes považuje za zbytečnou, faktem ale je, že hlasatelé a hlasatelky patřili ve své době mezi nejoblíbenější tváře televizních obrazovek. Marie Tomsová (64) ovšem zažila i opačnou zkušenost. Pro Rodina Dnes zavzpomínala na období, kdy jí od diváků chodily nenávistné dopisy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karel300
19. 12. 2016 08:12

Proboha, co řešíte? Viníkem je špatná a neúspěšná "režisérka" Jitka Němcová, která to vymyslela. Nikdy nenatočila nic, co by stálo za zlámanou grešli... Ostatní jsou jenom herci...

ararat
19. 12. 2016 07:15

-bello-
19. 12. 2016 09:39

ararat
"kdydy" se naučíš ty "češko" psát ty svoje kydy bez chyb ?

-bello-
18. 12. 2016 14:06

Blbka, proč ty brejle ?
Tomsová, Retková - viděla jsem část jejich pořadu pro starší lidi.Ty blbky k nim mluví, jakoby to byli do jednoho dementi.

jity
18. 12. 2016 13:37

Ona si diví, že lidé ji tenkrát nadávali? Vždyť to byl trapas, dělat z lidí blbečky. Ten cvok to hrál tak věrohodně, ten potom oplakával svého milence, který mu zemřel na AIDS, ale to už byla skutečnost.

-bello-
18. 12. 2016 14:15

jity
ten " cvok " to měl v popisu práce ( koneckonců i ta Tomsová ), ten za to nemůže!
To, že je gay nebo bisexuál, za to taky nemůže a " n o r m á l n í m " lidem je to úplně jedno .To, že pečovat o zdevastovaného přítele, který mu zahnul je na pováženou a zdá se, že Marek je lehce i masochista.Ale jak to všechno souvisí s TV vysíláním té blbosti?
Já ti povím jak! Ty prostě si musíš na gayích zchladit žáhu , byť za scénář téhle blbosti mohl jistě heterák .

jity
18. 12. 2016 23:12

Jakou žáhu, jak jsi přišla na to, že já si na těchto lidech schladím vždycky žáhu. Píši jen pravdu, co je na tom špatného, že oplakával svého milovaného. Ano měli to ve scenáři, ale mohli takovou trapárnu odmítnou. Bylo to tenkrát dost hnusné. Že kvůli tomu měla Tomsová problém je špatné, ale nechápu proč na to přistoupili. Ten cvok co to zahrál dost věrohodně už mockrát vidět nebyl, ale hodil se na to. Přesto to tenkrát lidem dost vadilo, že vůbec něčemu takovému se televize propůjčila.
Zajímavé, že urážky na starší ženy jako je Retková a pod. ti nevadí. chaluge píše o nich mnohem horší a opovržlivější příspěvky, kam se hrabu já.

-bello-
19. 12. 2016 09:34

jity
tím, že bylo pro tebe důležité zmínit u Retkové a toho nepodařeného TV kousku , že nějaký herec ( on je loutkoherec) je gay a jeho přítel zemřel na AIDS dáváš o sobě jasnou zprávu.Jinak to prostě pochopit já neumím.
Retková a Tomsová , ač samy dost staré se ke starším lidem svým projevem jaksi chtějí přiblížit a jejich projev v tom smyslu je úděsný.
Hodnotím jejich vyjadřování a třeba i zjev atd. v TV , nikoli věk a neumím si představit, že by naše 90 letá chytrá a vtipná příbuzná měla na tyhle " hvězdy " náladu a udělala si na jejich pořady čas.( Ale ona si neukrajuje svůj vzácný čas tady ani na debilní Sama doma a Růžovku atd.)
A ty by sis neměla brát coby svou obhajobu srovnání s někým tady. Pokud se ti něco nelíbí na komentech někoho, dej to najevo.Srovnávat se s někým tady je blbost.
Odmítnout to mohli, ale bylo to novum a nikdo nevěděl , jak to dopadne.V první řadě to měl odmítnout za 1. odpovědný vedoucí programu a 2. vedení TV.Tomsová a Marek asi těžko.

jity
19. 12. 2016 14:14

Pořád mi neni jasné, když jsem jen napsala jak jsem měla možnost tohoto herce vidět, že to je horší než kopání do starších žen. To holt je v pořádku to ti nevadí.

-bello-
19. 12. 2016 14:19

jity
já už ti k tomu nic víc neumím říct.

jity
19. 12. 2016 14:40

Vás dvě jsem vždycky brala, tedy chaluge a tebe, ale bohužel mi tyto poslední příspěvky docela zklamaly. Ty jsi alespoň slušná a bez urážek. Přesto přeji hezké Vánoc a hodně zdraví do r. 2017.

-bello-
20. 12. 2016 01:01

jity
taky ti přeju vánoční pohodu plnou klidu a vůní i vzpomínání na ty, co už nejsou s tebou.

Sarah Woldekiros
19. 12. 2016 11:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
19. 12. 2016 14:12

Nejsem čistá jako lilie, ale asi jsem podle tebe byla špatně vychovávaná. Úcta k lidem a nepohrdání lidmi holt jsou ti cizí. To neni názor, že někdo patří do starého železa a nebo je jalovice, když nemohla mít děti to je pohrdání a povyšování nad někým koho neznám. Asi budeš mít nějaký problém, když máš toto zapotřebí. Někdo holt si potřebuje léčit mindráky.

alfin
18. 12. 2016 12:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
18. 12. 2016 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.