Drama před StarDance: Eben (58) skončil na kapačkách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Drama před StarDance: Eben (58) skončil na kapačkách!

Co horšího může potkat moderátora přímého přenosu, než nemoc! Hvězda StarDance Marek Eben (58) bojuje s chřipkou a bylo to na něm během posledního vysílání znát. Málokdo ale věděl, že několik hodin před přenosem byl moderátor na kapačce, která mu měla trochu ulevit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gaysknirem
21. 11. 2016 15:39

Kdoví co se sem vozí za vakcíny, tady jsme už takový odpadkový koš. Z prošlých vakcín jepa­doucni­ce.Ta­kových případů bylo dost.

defakto
21. 11. 2016 11:10

... i kdyby byl po očkování nemocný ( u mně se to zatím nestalo ) , už by to měl dávno odbyto a ted by byl na chřipku imúnny . Předse věděl dobře kdy se bude Star Dance vysílat .
Ale on je zase hrdina , který bojuje se zákeřnou chřipkou a dokonce podstoupí kapačku , jen aby mohl bejt u vysílání Star Dance. No to je obdivuhodné !

defakto
21. 11. 2016 08:59

... kdyby byl Eben profesionál , nechal by se už dávno očkovat proti chřipce a měl by ted svatý pokoj ! Takhle svým smrkáním a kýchaním nakazil všechny kolem sebe , Válečku díky !

zlobit
21. 11. 2016 10:07

Neznám nikoho, kdo se dal očkovat proti chřipce a nebyl potom do několika dní hodně, ale hodně nemocný. Tak, proto bych se očkovat nenechala. Jen mně je divné, že na chřipku bere antibiotika, to je divné.
Ale to nejdůležitější co mně zajéímá, je kolik dal Marek a Tereza na PARAPLE.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.