Koncert Karla Gotta: Sotva slezl z pódia...Výčitky od Ivany! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Koncert Karla Gotta: Sotva slezl z pódia...Výčitky od Ivany!

Bedlivě ho hlídá na každém kroku! Ivana Gottová (40) dohlíží na to, co její muž jí, zda pravidelně pije a jestli se teple obléká. Důkazem toho je událost z noci na úterý, kdy Karlu Gottovi (77) vyčinila, že vyšel ven pouze v košili a saku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejpockej
16. 10. 2016 04:06

CD jsem koupil, SUPER!

reson
14. 10. 2016 19:52

Karla mám celý život ráda a fandím mu, ale v poslední době mi připadá, že je na tom jako I. Bartošová před koncem, když jí stále hlídal Rychta a nemohla s nikým mluvit ani se setkat s přáteli. Bohužel.

va45
13. 10. 2016 17:18

Začínám se za mistra stydět.Já myslel,že odejde ze scény s důstojností a noblesou.nemůžu ho poznat.To léta hrál komedii co teď provádí.Tak si to shrneme.Koncert jen pro pozvané.Pomáhá mu tam zpívat Czáková,kamarádka Ivany,kterou on nikdy nemusel.Nevím na co bodygárdi.Kdo chce 77 letému nemocnému starci ublížit?Ty fanynky od 60 do 100?A střešnicka na dortu.Pokřtil dvě nová CD.Tak se ptám,když jsou nová.Kdo mu na ně složil hudbu a slova.Jak to stihl za pár měsíců nazpívat.To zpíval když chodil na chemoterapie?Napadá mě akorát toto,posbírali staré jeho písně a CD prostě vypálili.Takže o jakých nových CD je řeč.Taky se Prima,kde dělala Ivana snažila s reklamou a kecáním o Gottovi.To muselo Ivanu stát majlant. Trap­ný,trap­ný,trap­ný.

ellenic
13. 10. 2016 18:28

va45 Ty se styď akorát tak za sebe a nemluv Karlu Gottovi do života. Ty Tvoje starosti kdo mu napsal hudbu a slova, kdy CD natočil . Jak říkám, starosti ala drbna z pavlače , fakt jdi do háje. Takže Tvůj komentář je trapný a ještě trapnější. Karel Gott aspoň něco dokázal a svými písničkami rozdával a rozdává radost a co Ty ?

ararat
13. 10. 2016 14:58

Alena Ponistova
Lojzka Novotna Ptáky si krmte vy.Jak to víte,že jsem celý den na netu?,))tak to musíte být asi taky.Máte ale smůlu,pracují i v důchodě,pečují o lidí co umírají na rakovinu a jiné nemoci.Ti by vám řekli co je pro ně na prvním místě,ale peníze a sláva to není.Tak si ty kecy nechte pro sebe a vám pododní.Pěkný den.
****­******­******­******­******­******­******­******­******­******­******­****
Ponistová,kdyby jsi dělala v hospici,tak by jsi nikdy nenapsala ty lopato,takové hnusné komenty o nemocném člověku,bez ohledu o koho se jedná.Vážení Poinstová a Ala Erow,jsou dvě pošahané lopaty.Nána řady píše sama ze sebou,to je tedy PSYCHO a Ponistová je tak trochu jednodušší člověk,od kterého nelze očekávat inteligentní komentáře.Ponistová je taková lidská hybrida.

-bello-
13. 10. 2016 15:22

ararat
opakuji : zvratná slovesa, podmiňovací způsob!
KDYBYS ! TAK BYS !
Aktuálně včera ( a naposled celé 2 roky ) ti to tluču do hlavy.
Od tebe to není moudrý počin vykládat tady o inteligenci

eisenbieger
13. 10. 2016 17:28

ty to potrebujes hodne

eisenbieger
13. 10. 2016 17:26

na facebooku pise ze ji je 57 , to uz je v duchode ? to bude ta chaluge aliasmischuge dobrotka spring oxallis teriyaki

listure
13. 10. 2016 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
13. 10. 2016 12:01

Gotta ráda nemám, soukromou akcí v pidisále Malostranský to pohnojil, bůhví jak tam zpíval, jejich věc, že na to pozvaní šli.
3 hod. koncert ale neodzpíval , kolik písní vlastně dal, když to zachraňovala kámoška Ivanky, Czáková a další ?Jo, je to námaha, ale ne kvůli tomu jak on furt zmiňuje a vydírá s tou svou rakovinou, ale námaha k jeho věku !
Gottová je strašná nána, ... prej jsi rozpařený ( ta má slovník ) a prej .. se mi nastydneš ...
Výrazy " .. se mi ... " se mi nelíbí, zní to jako když opečovává batole . Návštěvy takových " koncertů " jsou spíš charitativní akcí pro Mistra, který už není profesionál .Slyšela jsem Zagorku, když zpíval u ní coby host.
Ta nedokázala promluvit normálně, to bylo tání medového blábolení a pochlebování..
Se mi zdá, jsou všichni nějak pošahaný .

listure
13. 10. 2016 13:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wanaxa
13. 10. 2016 20:18

To je jedu...akorát ty budeš normální...

duogena
13. 10. 2016 11:55

Proč by se o něho nestarala je to její manžel a otec jejich dětí.a taky to jsou many many many,a to ona má ráda.Ale myslím si že by se měl pan Karel hodně šetřita ne v jeho věku lítat o půlnoci po koncertech. Rak je sviňa ten se rád vrací

qwertina
13. 10. 2016 11:51

Ivanka dostala velice dobre zaplaceno za sve sluzby, tak musi odvadet " dobrou praci "

vilda696
13. 10. 2016 11:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

arturo
13. 10. 2016 10:56

jj..Karel měl vždy čich na lidi a dovede se obklopovat schopnými, spolehlivými a loajálními.
Tu Ivanu si také vybral dobře...ta není jenom na ozdobu.

6010
13. 10. 2016 09:49

Ivanka to dělá dobře, protože Kája je na své zdraví trochu lajdák.Nešetří se, rozdává se lidem.Možná, že jeho krédo je zemřít na pódiu, co my víme.Mistře, prosím, šetřete se, jste po vážné nemoci.

wanaxa
13. 10. 2016 20:22

No právě, někde psali, že tato nemoc snižuje pak celkově imunitu. Takže se o něho musí dobře starat, i když on si toho třeba někdy nevšímá, že si má dát pozor.

sykorka1
13. 10. 2016 08:44

.Výčitky od Ivany!
Bedlivě ho hlídá na každém kroku! Ivana Gottová (40) dohlíží na to, co její muž jí, zda pravidelně pije a jestli se teple obléká.Taky jsem dohlížela na stolici kamarády a další věci ale to synkovi byli 3 roky

ellenic
13. 10. 2016 08:27

Opět tendenční článek od aháckých redaktorů . Nechte Karla Gotta na pokoji, stále ještě se musí chránit, protože má oslabenou imunitu, venku už je chladné počasí. Je v pořádku, že jeho žena Ivana na vše dohlíží . Některé urážející příspěvky níže svědčí o inteligenci pisatelů, jděte fakt do háje hlupáci .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.