Skořepová (93) v LDN: Foto, které vhání slzy do očí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Skořepová (93) v LDN: Foto, které vhání slzy do očí!

Luba Skořepová tento týden oslavila své 93. narozeniny. Dříve energická herečka strávila svou oslavu na nemocničním lůžku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortun
23. 09. 2016 09:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejpockej
23. 09. 2016 05:26

me spis vhani slzy do oci pripad 7 mesicni holcicky, ktera skoncila ochrnuta, slepa, s poskozenym mozkem, po te co ji jeji matka brutalne tyrala. Co jsou proti tomu podminky pani Skorepove. Tato pani mela krasny zivot, dozila se pozehnaneho veku, a proto pro ni slzy ronit nebudu.

-bello-
23. 09. 2016 11:26

hejpockej
takhle srovnávat nemůžeš, obojí má právo na důstojný slušný život.To dítě na samém počátku a starý člověk na konci.Pořád je to člověk!

-bello-
22. 09. 2016 23:48

Dycky mě naštve, jak se ve statistikách uvádí vysoký věk dožití, ale nikdo nepíše o " kvalitě " toho dožití a leckdy strašných podmínkách dožití chudých, co nemají na drahá sanatoria
Luba Skořepová už dobře 2 roky před LDN neměla hrát.Paměť jí už nesloužila tehdy a tleskali jsme ji spíš z lítosti.

ivanak
22. 09. 2016 18:11

Je to hodně smutné podívaní .Připomnělo mi to mojí maminku,která také strávila poslední dni v LDN.Dva měsíce jsem za ní chodila a musela koukat na její odchod z tohoto světa.Pokaždé jsem plakala,když jsem od ní odešla.Bylo mi to strašně líto,že odchází a v skrytu duše jsem si přála,aby už měla klid.Byla také plná života jako paní Skořepová a najednou bylo vše pryč,její ener­gie,m­yšle­ní.Js­ou to dva roky co maminka odešla a moc mi stále chybí.Přála bych paní Skořepové,aby jí bylo lépe a je dobře,že má někoho,kdo za ní chodí na návštěvu.Tito lidé to dobře vnímají,že je má někdo rád.Přeji hodně sil.

hufnagll
22. 09. 2016 19:22

Přesně tak,moje maminka odešla minulý měsíc v 91 letech.Jednou večer jí klesl tlak a ani velmi silný turek nepomohl,tak přijela rychlá a do třech dnů maminka odešla.Kdyby jste jí znali co do poslední chvíle ještě zvládala,stále to nemůžu pochopit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.