U diváků vedou boubelky! Víme proč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

U diváků vedou boubelky! Víme proč!

Má pár kilo navíc, ale každý jí to rád odpustí. Lucie Polišenská (29) je coby cukrářka Veronika v seriálu Ohnivý kuře hvězda. Když se herečka objeví na obrazovce, úplně ji rozzáří.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

br123
04. 05. 2016 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 05. 2016 13:34

Čimický je blb, že se nestydí! Opakuje 100 let opakované klišé, které stejně pitomé , jako jeho " odborný" výrok.V současné době, obézních lidí s chorobami od cukrovky po zadýchávání jak namáhají srdce se lidi utěšují ( a to i přes tlusté herce) , že na tom ještě nejsou tak zle.Tlustí mladá holka, když řekne, že vyrostla na zabíjačkách mi říká, že žere jako nezavřená a nehejbá se .
Já když koukám a ty holky Janžurové, je mi fyzicky zle.
- Ohnivé kuře - neznám.

ivoadler
04. 05. 2016 10:58

Když vidím nějaké vyzáblé modelky, popř. modely, tuhle byl v televizi jeden, který se rozmýšlel, jestli má být na kluky nebo na holky, tak se mi zvedá žaludek. A plati to i pro herce.

aveneta
04. 05. 2016 10:20

hchkr.... máš zcela pravdu, aktivní lidé neholdují ani těmto seriálům, mají své zájmy a tlouštíci je nefascinují. Chápu, že pro část národa je to zajímavé....v 70 desáti třeba též něco podobného uvítám.

-bello-
04. 05. 2016 13:40

aveneta
já nechápu pro jakou část národa to je zajímavé.Pořád si myslím, že starší generace na tom není s vkusem i vzděláním tak zle.Tehdy nebývaly v TV takové sajrajty ( kromě Plechové kavalérie a pár podobných).Současná generace snad na ty kraviny nekouká taky, ale jen proto, že nemá čas.
Tak kdo ????? Kdo může plnit kasu takovejm jako seriálové Adamovské, příšernému Štěpánkovi atd atd....

hchkr
04. 05. 2016 08:18

Ono je to i tak, že ty seriály se vyrábí pro lidi, kteří u toho sedí a tráví tak svůj čas a sami jsou tlustí, tak se jim tlusťoši líbí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.