Ostudné celosvětové srovnání! Mizerná práva českých žen! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ostudné celosvětové srovnání! Mizerná práva českých žen!

Tak tenhle žebříček si asi Česko na nástěnku úspěchů nevyvěsí. Pokud jde o rovné šance žen vůči mužům, jsme ze 145 hodnocených zemí na 81. příčce. Před námi je Burundi, Uganda, Senegal, Rusko, Albánie, Rumunsko, ale třeba i Kuba.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
23. 04. 2016 23:30

No, jenže jakmile vystoupí pár ženských a bojují za ženská práva, hned je nějaký promitivní vůl nazve " Modrýma punčochama " a nejhorší je, že to po těch volech papouškují i samotné ženské.
Holt velkej pokrok v Čechách

amplituda
23. 04. 2016 13:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ad-ga
24. 04. 2016 08:22

Žena. která má ambice, se dostane kam bude chtít. Stále se dávají do popředí práva, ale proč se taky nepíše o povinnostech? Na to stále zapomíná.

ellenic
24. 04. 2016 10:02

ad-ga Některé ambiciozní znám a jsem šťastná, že takové ambice nemám, dokázala jsem je ve správný čas udržet na potřebné úrovni. Ani nabídka vedoucího místa a jak mi bylo připomínáno, důležitého společenského postavení nezměnila mé rozhodnutí a odmítnutí. Tenkrát kontaktovali i moji mamku a doufali, že mne přemluví . Některé ženy s velkými ambicemi jsou docela síla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.