38. narozeniny Lucie Borhyové: Smutná oslava o samotě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

38. narozeniny Lucie Borhyové: Smutná oslava o samotě!

Žádný velkolepý večírek! Moderátorka Lucie Borhyová neměla na své sobotní 38. narozeniny chuť k slavení. Zapila je jen den předtím s dobrým kamarádem, který jí celý večer naslouchal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
18. 04. 2016 14:37

Asi se prilis precenila kdyz si zacala s Hrdlickou bylo zrejme ye bude brzy vrkat nekde jinde mel ji zarazit velky vekovy rozdil moc si fandila to se nevyplaci.

diodaa
18. 04. 2016 13:16

No jo, a mě Lucka nepozvala asi zapomněla. Ale vážně, je to krásná a ůspěšná žena, která se umí otáčet, má nároky na sebe i partnera. Nemusí býti oba bohatí, stačí když je jeden ůspěšnější. Důležitější jsou vztahy mezi těma dvouma. 38. let je pro ženu tím nejlepším věkem jaký může být, a pro Lucku to platí dvojnásob. Tak se také připojuji kekratulantům. Přeji vše nejlepší hodně zdraví pro vás a děti, a hlavně vhodného a hodného partnera který by to s vámi i s dětmi myslel opravdu vážně, a hlavně vztah který by vydržel až do smrti.

-bello-
18. 04. 2016 11:23

Se divím, že nejela slavit na Čapí hnízdo , její matka je opřece ta dosazená Babišem a je to ta, co prošustrovala radnici na P8
prachy .Dokud bude Babiš, dotud mají holky Borhyovic kde slavit

smazan_20160509
18. 04. 2016 18:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
18. 04. 2016 19:20


Markéto no toto?Však nemusíš chodit pod tímto nickem,ale jeden problém máš Markéto,jsi poznat i pod jinými nicky,tak že raději zůstaň,buď slušná a chovej se normálně a to lze i bez sprosťáren kritizovat druhé.

-bello-
19. 04. 2016 11:13

ararat
jak jsem řekla, jsi jen lejno na rohožce

ararat
21. 04. 2016 17:23

-blbádono-
co jsem nebo nejsem vím nejlépe já a má rodina a přátelé a co se týče tvé osoby,mě opravdu ,jenom rozesmívá a neberu tě tudíž vážně,můžeš si tady psát dál své dedukce,to je chování infantilního dítěte co dupe nožičkama a vzteká se,prostě tak to je
Bohužel tvá strategie že tady vytváříš spousty nicků,abys tady vytvářela dojem hodně lidí,tak jsi to dělala na jiných webech,kde tě potom zablokovali,tady máš živnou půdu pro ty tvoje hnusy...žádat zrušení nicků je taková blbost jako jsi ty sama,když tady nechceš být tak stačí tady nechodit.

-bello-
19. 04. 2016 00:10

teriyaki
Zůstaň !
Je tu pár lidí normálních , názory máme různý, ale copak můžeš vzít vážně nějakou blbku ararat nebo trotla morda, jehož zdobí věty holý ?
Jsou to hnojaři a hnůj sice smrdí a lepí se na paty, ale domů do pohody si ho nenosíš.O rohožku před dveřmi ho smázneš .
Tak to beru já, vem to taky tak . A jestli už ti vyhověli a smazali tě, klidně se vrať a nic nemaskuj.Prostě řekni, jsem tady zpátky. No a co jako ?!
P.S.
Není to jedno, jestli někoho smázli, anebo o to požádal? Když správce nedokáže např. smáznout zdejšího ónana eisebiegera, tak jiné smáznutí není pro mě kritériem něčeho, co by mě mělo zajímat Ber to taky tak

ararat
19. 04. 2016 07:47


-BLBOUNKO- hezky jsi si to napsala,moc pěkný dopis,zase jsi náa ty psycho dobře pobavila..hahaha asi takhle amůžeš si o rohožku třeba otřít a sedřít do běla i држку,budeme velmi rádi,páč ten tvůj hnůj je tady na tuny.

amplituda
19. 04. 2016 03:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
18. 04. 2016 10:51

Pořád je to pěkná žena. Než aby byla s takovým trotlem jako je Hrdlička je skutečně lepší být s kamarády!

ivoadler
18. 04. 2016 10:15

Kdepak, štěstí se vzdaluje. Co může skoro čtyřicátnice se dvěma nemanželskými dětmi čekat? Jistě, někdo se může najít. Bude si ho ale vydržovat jako Bočanová a jiné. Vhodný čas pro založení harmonické rodiny promarnila vlastní blbostí.

nikal
18. 04. 2016 09:10

kecy v kleci od blbýho pisálka... má dvě děti, rodiče a přátele... jen idiot může napsat, že je smutná a osamělá. Prokristapána, i když jste bulvár, pište aspoň trochu smysluplně, ať nejste za ouplný voly....

ararat
18. 04. 2016 08:55

alusinek
18. 04. 2016 09:20

V dnešní době takových je více,ona si peníze vydělá,ale bez pomoci by to dělat nemohla.O děti se jí musí někdo postarat.

reiner
18. 04. 2016 09:56

Takéi přejeme jenom to nejlepší a hlavně zdraví ji i dětem

jity
18. 04. 2016 11:22

Je pravda, že hezké a chytré ženy to většinou nemají v životě snadné. Chlapi to neunesou, ale možná Lucka opravdu promarnila šanci a měla zůstat s tím svým snoubence, kterého měla před Řekem. Kdo ví, je to její věc a o svém životě rozhoduje ona.

-bello-
18. 04. 2016 13:37

Borhyová chytrá není.Je dominantní a stačí vidět její fotky s partnery.Řeč těla nezapře.Kromě toho si fakt myslí, že Nova vysílá jen kvůli ní.
A to vím!

ararat
18. 04. 2016 14:45


No my ale máme štěstí,že tě máme Markéto tlustokožko,ty tvoje výlevy naštěstí tady nikomu neublíží,a je to jenom výkřik do tmy.

smazan_20160509
22. 04. 2016 07:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.