Praha jako lidské mraveniště: 11 500 lidí běželo půlmaraton! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Praha jako lidské mraveniště: 11 500 lidí běželo půlmaraton!

Nejkrásnější trať na světě, a navíc skvělé počasí... Tak většina z 11 500 běžců hodnotila 21,0975 kilometrový úsek pražského půlmaratonu. První z nich byli v cíli za necelou hodinu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

DutchSchulz
03. 04. 2016 20:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
03. 04. 2016 23:43

dutch
já jsem taky Spartakiády odsuzovala, hlavně proto, že byly povinné a v roce, kdy se konaly, neexistoval pro děti tělocvik, jen nacvičování sestav.Přesto ale účinkovat až v Praze byla meta.V naší rodině byli Sokolové a přesto Spartakiády uznávali.Slety byly zakázaný a pravej sportovec uzná co za výkon to byl a nejen organizačně.Dnes na Spartakiády můžeme zpětně jen s úžasem zírat.
Sportovala jsem za VŠ , tak si samozřejmě nemyslím, že Maratony v Praze jsou blbost.Vadí mi jiné věci, např. nejnověji, že se u nás chtějí usalašit kurdské milice a tím na nás poštvat IS, který má Kurdy asi tak rád, jako je měl rád Saddám a nejsou nic, než naši cikáni..

-bello-
03. 04. 2016 18:21

Jo, a stovka snědých Francouzů říkalo, Praha je nejkrásnější město na světe, chceme tady bydlet
( nekecám !)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.