Poprask u Krampolů! Syn Hanky: Vzal jim milion a zmizel... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Poprask u Krampolů! Syn Hanky: Vzal jim milion a zmizel...

Podlomené zdraví a nezájem vlastního syna trápí Hanu Krampolovou (54)! Ta pro něj dělá, co může, a on na ni nemá čas. Dokonce mu přispěla více než milionem korun na nový dům. Peníze shrábl a pak ji přestal navštěvovat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
04. 04. 2016 08:42

promluvila
zase mišuge brouk pytlík,všude byla všechno znala bydlela v kině
vyleze ven a vidí sedmý div světa "Matějskou pouť"
Možná objevila Ameriku závidí ,ničím není...ou pardón,ne je drbnou na AHA,MAŠKARA JAK SE PATŘÍ

-bello-
07. 04. 2016 00:51

ararat
máš jednu živnost na úklid s jediným zaměstnancem ( sebou ) , registrace ve Výškovické ul. v Ostravě .
Z těch drobných co vyděláš si fakt vyskakovat nemůžeš. Na Matějskou Ty radši zapomeň.

ararat
09. 04. 2016 16:37


Na Matějskou,tak tam bych určitě nešla,to si piš.Máš pocit,že za 17 let podnikání,mám jednu firmu a zaměstnám samu sebe? To může napadnou debil tvého typu,je vidět že ničemu nerozumíš,já opravdu nemohu za to že máš z huby do huby ,nezuř že já jsem úspěšná a mám,což ty nikdy nebudeš mít,bohužel když jsi líná,tak nic nemůžeš mít.
Ale neboj j ti nic vyvracet nehodlám,protože já nejlépe vím co mám co jsem vybudovala a tobě do toho nic není...tak se těš z toho že jsi byla na Matějský pouti,viděla jsi neobjevený svět v Práglu,pražando.Je mi tě líto docela.
Dej odkaz na Obchodní rejstřík tam mě najde úplně každý..no abych tě hysterko naštvala má ještě 2 sročka..matku a dceřinou společnost a to bych asi samu sebe zaměstnala.

ararat
09. 04. 2016 16:41


IČO: 487 17 959
IČO: 26813769
IČO:286 43 666
TAK SE KOUKNI HYSTERKO BEZMOCNÁ MARKÉTO ZE STODŮLEK

ellenic
04. 04. 2016 09:50

-bello- Nenapsala jsem, že se o své děti nestaral a v tom je velký rozdíl. Vím, že se o své syny staral, myslela jsem tím, jestli také dostali jeho vlastní potomci každý milion korun, když byl schopný dát tak velké peníze s jeho matkou Petrovi. Pokud vím, tak Hana Krampolová nepracovala víc jak dvacet let, takže z jakých peněz asi rozdává. Na druhou stranu, je to věc rodiny, potom nechápu, proč o tom Hana mluví s novináři.

-bello-
07. 04. 2016 00:46

ellenic
já se v tom moc nehrabu.Krampol je rovný chlap, docela určitě to má srovnaný.
Krampolové nikdo závidět nemusí.Když ji muž živí a ji to doma baví, tak co ?
Mimo jiné, snad zdědila domek, takže úplně bez halíře nebyla.
Je to nebohá a blbá ženská, jenže on se na ni nevykašlal. Srandu s ní asi už nezažije, je utlumená léky .Krampol je frajer, dbá na svou fyzičku, nehnije, je aktivní i práci.
Krucinál já nechápu, že se furt do něj reje!

-bello-
07. 04. 2016 00:46

ellenic
já se v tom moc nehrabu.Krampol je rovný chlap, docela určitě to má srovnaný.
Krampolové nikdo závidět nemusí.Když ji muž živí a ji to doma baví, tak co ?
Mimo jiné, snad zdědila domek, takže úplně bez halíře nebyla.
Je to nebohá a blbá ženská, jenže on se na ni nevykašlal. Srandu s ní asi už nezažije, je utlumená léky .Krampol je frajer, dbá na svou fyzičku, nehnije, je aktivní i práci.
Krucinál já nechápu, že se furt do něj reje!

lambrika
03. 04. 2016 08:29

. . . . " nikam mě už ani nezvou " . . . . takové neštěstí


vzal jim milion , které mu DALI

mekanik
03. 04. 2016 08:02

ararat ty už sis dobrejch 20let nevrzla zajeď za Jiříčkem,třeba tě šmejkne až vystřízlivíš.i když pochybuji.kdo by chtěl takovou opici jako jsi ty.

ararat
04. 04. 2016 08:44

Markéto alias mekanik,kdo je Jiříček?Neboj já si svoje chuťky,nechám pro sebe a nehodlám se ti svěřovat přes AHA,CO DĚLÁM A KDY...

ararat
04. 04. 2016 15:41

hoj mišuge z papíry na hlavu (důchodkyně)

Ela Anrow Pokud jste gramotná, doporučuji slovník cizích slov, případně Google.
To se mi líbí · Odpovědět · 1 hod
***
to patří tobě že Markéto? tvůj nick na FB

eisenbieger
03. 04. 2016 07:44

kradla jo , hronej par ...moc je nesleduju ale psalo se ze nemaj penize ze ona kradla ...takoby low class a najednou miliony

robin5
03. 04. 2016 07:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

irena40
03. 04. 2016 06:44

jak si ho vychovala....

jussuf
03. 04. 2016 08:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.