Trofej pro Českou Miss? Korunka plná kamínků za velké peníze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Trofej pro Českou Miss? Korunka plná kamínků za velké peníze!

Už za dva dny se desítka finalistek České Miss utká o korunku krásy! A ne ledajakou. Stříbrný skvost je osázený 28 diamanty a má hodnotu 330 tisíc korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

krllo
03. 04. 2016 15:45

Nejlepší byli ti dva Schwarzenbergovi šašci Bouček a Mareš co ještě nevydýchali Čínu

jity
03. 04. 2016 09:25

Té co byla třetí, korunka na hlavě vůbec nedržela a ještě ji to spadlo a ulomilo se to. To byla kvalita výrobku, hezké to nebylo a ještě to nic nevydrželo. Vyhrála nosatá nezajímavá šedá myš. Kdyby alespoň té zrzce dali třetí místo, ta byla přece jen zajímavá. To opravdu nemáme u nás hezké dívky? Vždyť je potkáváme na ulici, ale zřejmě se nikam nehrnou.

-bello-
01. 04. 2016 21:28

Tahle soutěž miss s těma nepovedenejma holkama v trenýrkách mi přijde jak konkurz servírek do Německa.

alexa-lexa
01. 04. 2016 08:58

Nikdy jsem se nijak zvlášť na vyhlašování Miss nekoukala, jen jako švadlenu, mě bavilo se dívat na jejich večerní šaty. Každému soudnému člověku je jasné,že už je vítězka předem určená. Před pár dny, kdy jsem sledovala televizi, jsem zhlédla reklamu s letošními finalistkami, no věřte, že jsem se zděsila!! Odpovídali na nějaké otázky nebo co to mělo být,prostě tam každá něco říkala, ale to byl opravdu DĚS!! Tohle jsou jako reprezentantky krásy??? Odpusťte, ale spíš to jsou reprezentantky ubohosti až blbosti!! Bože, jak mluvili, jako kňochtavé slepice!! No jejich "krásu" komentovat nebudu!! Je pravda,že tyhle věšáky na hadry, slova a mluvení používat nebudou,budou pro svojí "profesi" používat jiné části těla. Hlavně mě tu za můj názor nekamenujte, je jen můj,opravdu, když jsem je slyšela jsem jen tiše zírala a divila se, kdo a za co, tyto "krásky" vybíral. Jinak všem přeji krásný den.

trhnisinadledvinkou
31. 03. 2016 11:19

mě teda ta korunka připadá šeredná a ty holky tuctovky, kterejch je všude plno... vo co, že všechny budou chtít pomáhat běžencům, podvyžinejm dětem a budou usilovat o celosvětový mír?

alusinek
31. 03. 2016 11:05

Miss dříve byla na úrovni,dnes je to úplně o něčem jiném.Nebyly ani takové přípravy děvčat v cizině jako je to dnes.Myslím,že v porotě je dávno rozhodnuto,která by podle nich měla zvítězit.Nijak mě tento pořad už neláká

-bello-
31. 03. 2016 10:36

Jinak to nevidím než, že si porotci zavážou oči , zahrajou si na slepou bábu a jednu povinně vyberou
To je tedy matroš

smazan_20160509
31. 03. 2016 07:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
31. 03. 2016 08:52

Předved se ty stara komparzistko oxallis at se po ránu pobavíme

smazan_20160509
01. 04. 2016 01:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.