Eva Pilarová (76): Vztek kvůli Gottově léčbě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Eva Pilarová (76): Vztek kvůli Gottově léčbě!

Zloba! Té čelí Eva Pilarová (76) poté, co Karlu Gottovi (76) bojujícímu s rakovinou mízních uzlin doporučila svého léčitele Jaroslava Doubravu. Některé Slavíkovy fanoušky to nadzvedlo ze židle, protože alternativní léčbu považují za podvod. Zpěvačka ho ale brání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adjacky
03. 02. 2016 14:43

Mé ho názoru není mu pomoci
a kdy by bylo tak je dávno zdravej....
A neznám nikoho kdy by se z rakoviny
vyléčil spíš naopak skončil/li/
rakovina je drak neporazitelná
a nexistuje žádný lék na uzdravení
a to se týká jak zbohatlíku tak chu***ů
tam jsme si všichni rovni.......
Ale pořád nechápu proč gottovi říkaj mistře
těch tady jé a nikdo se nevytahuje jako on...
A nakonec je mi úplně jedno jak to dopadne hlavně
že to nejsem jááá­áááá­áááá­áááá­áááá­áááá­áááá­áááá

6010
04. 02. 2016 14:30

k adjackymu - je mi Tě líto, ty jednou dopadneš.Jsi nějaký/á/ chudák.A věř, že rakovina je porazitelná a že Karel Gott dopadne dobře, vím to.A je to tím, že ho mají lidé rádi a posílají mu pozitivní energii a modlí se za něho.Ale po Tobě neštěkne ani pes,ubožáčku.

stekajicikocka
03. 02. 2016 11:45

Už před mnoha lety byl KG v Gruzii za léčitelkou.Kdo četl knížku Věřím svým rukám., tak ví o čem je řeč. Nevím, zda ta paní ještě žije, ale umělqa leccos. Mezi lékaři jsou také černé ovce a zlatokopů je mezái nimi celé mraky.

radka42
02. 02. 2016 23:30

Přikláním se k názoru paní Pilarové, že pan Doubrava, je opravdu Pan Léčitel, mám osobní zkušenost, pomáhá mě již několik měsíců s léčbou rakoviny a výsledky jsou úžasné, jak potvrzují i lékařská vyšetření.... možná bych uvedla, kdo to nezkusí neuvěří, ale to by vypadalo, že podobným pisálkům, kteří jeho práci haní a aniž by věděli o čem je řeč přeji vážnou nemoc..... Pan Doubrava vám neslibuje zázračné vyléčení, nezakazuje onkologickou léčbu nebo kontakt s lékaři, ale právě naopak !!! Takže nejdřív se informujte o způsobu jeho léčby a pak vážení, někoho nazývejte šarlatánem .....

bezodkladne
02. 02. 2016 18:40

Nikdy neříkej nikdy a zkusit se má všechno. Ale až po vyčerpání klasické medicíny,kdy vám lékař řekne,že už pro Vás nemůže nic udělat.

Thyronx
02. 02. 2016 16:39

Co kdo máte s onemocněním rakovinami... jsou to přece nemoci jako každé jiné a netřeba s nimi bojovat ale stačí léčit se.
Já měl několik rakovin, skoro všwchny jsem léčil operacemi, a jednu jsem vyléčil sám. U vás každý dělá jako by to byla jistá smrt. Pravda je, že je vždy na MĚ kdo rozhoduje jak se léčit po poradě s NĚKOLIKA lékaři na světové úrovni (zde v USA kde žiji přes 30 let). Lékařům ovšem nelze věřit všechno, léčitelům teprve ne. Nemyslím že by byl Gott v dobrých rukou byť na sebelepší klinice. Jeho zdraví (játra) dokáže chemo docela spolehlivě zničit. O ozařování ani nemluvě. Chce to fištróna a poradit se s experty v zahraničí. Že by na to pan Gott neměl prachy? Nebo je tak důvěřivý k českým "expertům" ?? Viděl jsem jejich práci v Liberci a byla to špatná řezničina. Ty lidi mají památku na celý zbyteček života.

-bello-
03. 02. 2016 00:07

thyronx
vím o tom a nebudu s tebou ty experte diskutovat, že v USA ti nabídnou jednu, max. druhou variantu , pokud ta první nepomůže.V Česku nabídnou i třetí, i další.O úrovni se nebav, je naprosto srovnatelná, až na to, že v US si zaplatíš zdraví jen takové, na které pojištěním a celoživotním spořením dosáhneš.
A tohle si Gott zajisté zjistil a i spočítal.
Kyčel si nechal dělat v zahraničí, ale docela klidně mohl tady.

A ty se nezapomeň zeptat vašich ( rozuměj USA ) onkologů co sem jezdí na onko semináře.Smekají a čumí. ...

-bello-
02. 02. 2016 12:30

Ten fan klub Gotta je ale divnej.
Co napadají Pilarovou?Gott je starej dost a svéprávnej. A podle toho, jaké dííívadlo přes svůj hodgkinův lymfom v médiích rozpoutal bych řekla, že po léčiteli sáhl také.
Oproti němu o své rakovině Pilarová tehdy v médiích téměř nemluvila, Bartoška se v médiích sotva mihnul a jen Gott z postele na Karláku (nebo kde je) a Ivanka z Bertramky vzkazovali " svým národům "
Takže já se Pilarové zastávám a soudím, že ty fanynky Gotta moc rozumu nepobraly .

carisima
02. 02. 2016 12:18

Já zase ztratila důvěru k lékařům. jsou také zlatokopové, zvláště ortopedi. Chemoterapie určitě poškozuje organismus, a je žádoucí podpůrná léčba. Ve věku KG se určitě nejedná o uzdravení se z takové dfiagnozy/ konečná diagnoza/, ale pouze o prodloužení života kvality zbývajícího života.

oldedek
02. 02. 2016 12:11

Paní Pilarová, jestli ten váš Jaroušek dává takovým to pacientům teplé kravské hov,,o na prsa tak to pak je ten machr který lidi léčí ...

Neboť jak známo kravské hov,.o táhne - vytahuje špatné z těla ven ale pozor na med - ten zase naopak tlačí ...

britva
02. 02. 2016 09:54

ta Pilarová vypadá už skoro stejně jak ta Babuška Jaguška z Mrazíka

amplituda
02. 02. 2016 09:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xsedmikraska
02. 02. 2016 08:25

Na vlastní oči jsem zažila situaci, jak u vážných chorob, které medicína nemohla vylepšit ta alternativní vyléčila! Jen jde o to, kdo to má v rukou. Jsou i špatní doktoři. Logicky - pokud půjde normální medicína ruku v ruce s odborníkem v alternativní, je lepší šance k uzdravení. Jde přece o lidský život, tak by měla jít ješitnost stranou - ješitnost lékařů klasické medicíny. Mnoho jich přiznává, že mají jen omezené možnosti.

hanka_
02. 02. 2016 08:05

Tahle bába se ráda vyjadřuje ke všemu, ke všem. Jako mladá byla fajn a měla se včas uchýlit do ústraní. Tak před 40 lety.

6010
02. 02. 2016 07:44

Je spoustu špatných léčitelů.Ale pokud se pan Doubrava osvědčil, tak není proč dělat takový humbuk.Možná, že by se takovéto věci neměly probírat před veřejností,měli to utajit.Protože lidé jsou různí a někteří z toho dostávají amok.

dannaa
02. 02. 2016 07:53

Dobrý den 6010, je to přesně tak, jak píšete.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.