Vousy jsou nejen sexy. Jsou i zdraví prospěšné, tvrdí vědci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vousy jsou nejen sexy. Jsou i zdraví prospěšné, tvrdí vědci

Vousy jsou velice populárním módním trendem. Vědci ale přišli na to, že vousy plní kromě estetické i jinou, daleko zajímavější funkci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

DutchSchulz
25. 03. 2016 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 03. 2016 20:30

Ruku na srdce, co si myslí muslim je úplně jedno.Hlavně dneska, když jsem po Praze narážela na červené barety se samopaly + policii jsem si uvědomila, jak strašlivě jsme bezmocní.Takovýmu islamistovi je fuk, jestli ho červený baret zastřelí, hlavně když on odpálí jiné.
Nedávno jsem šla zezdola od Vinohr. nemocnice a došla k Svobodné Evropě.Na mou duši jsem si říkala, kdy to tam bouchne.
Kdysi se mělo přehodit její sídlo z Václaváku na Evropskou , že tam ní tak zalidněno.Nevím kdo to tehdy řekl, snad Zeman, že "dámy " tam ale nechtějí, protože by nemohly chodit po nákupech.Tak jsou na Hagiboru.Soused Svobodné Evropy je velký exkluzivní židovský penzion ( něco jako domov důchodců).Vím, že tam byli i staří a nemohoucí,, co přežili koncentráky.Tak teď jsou fakt v bezpečí.

DutchSchulz
25. 03. 2016 21:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
26. 03. 2016 17:27

dutch
díky, taky přeju hezké velikonoce
Flanelová košile a boty křusky, další subkultura, co se nudí a cíl nemá.
Ovšem na metrosexuály nemaj !!! Na ty já nedám dopustit.Ty nepředstírají, jsou sami za sebe, cíl je jasný, vybočovat pěkným oblekem, vůní, svěžím zjevem, dobrým chováním .
Chodím do fitka, ve fitku jsou to celkem správní chlapi.Sport je o něčem co spojuje.Solidarita tam je.Rodinu a ani vlast by nebránil asi už nikdo.Nejsme vedeni k vlastenectví.
I když ... kdo viděl záběry z 1968 , proti tankům ... Zas tak černě bych to neviděla

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.