Děsivý nález policistů! Migranti »vynalézají« neuvěřitelné pašerácké schránky... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Děsivý nález policistů! Migranti »vynalézají« neuvěřitelné pašerácké schránky...

Potápějící se bárky, chladírenské vozy, cisterny... K tomu, aby se uprchlíci dostali do Evropy za lepším životem, jsou schopni přetrpět leckteré nelidské podmínky. Španělští policisté teď ale přišli na skrýš, která všem vzala dech – nelegální imigranty našli v náraznících aut!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
25. 12. 2015 07:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
24. 12. 2015 09:54

Včera jsem sledovala CT 24 Eurozprávy, hodně mě zaujala EU poslankyně Kateřina Konečmá.Je mi jedno, že někdo nemusí KSČM.Jasně popsala situaci Německa a neschopnost Evropské komise a jejích komisařů .Jenže to média neotisknou.
Předtím v ČT 24 mluvili Radko Kubičko ( Čs. rozhlas) a Michal Kořan ( ředitel Ústavu mezinár. vztahů).Ty kecy samá vata vata a to se naopak medializuje.

(pro ararat a spol. - ).

smazan_20160509
24. 12. 2015 10:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
27. 01. 2016 07:08

Spíš ty by jsi měl otevřít oči. Situace na západě je příšerná, lidem se tam lže jako nikdy předtím. Německo nemá utečence pod kontrolou i ten Silvestr chtěli zamaskovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.