Dvouletá dcera Marty Jandové (41) je pěkné kvítko: Kam poslala svou šokovanou mámu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dvouletá dcera Marty Jandové (41) je pěkné kvítko: Kam poslala svou šokovanou mámu?

Holky berou asi opravdu rozum dřív než kluci. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila naše porotkyně soutěže SuperStar!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eisenbieger
17. 11. 2015 19:39

tej zacina ukapavat moč a nechci vedet jak ji smrdi rano z pussy

stekajicikocka
17. 11. 2015 17:07

krásná holčička, měla jsem podobného andílka, ale děti z toho někdy vyrostou, a úplně se změní.

-bello-
17. 11. 2015 10:17

Teď jsem v šoku já . hm hm v postýlce ....
Super Star nekoukám a coby zpěvačka je kategorií jen pro své fandy.
Jak ona a Noid mohli být vybraní na nějakou EU soutěž je mi záhadou asi takovou jakou je mi Lucinka Vondráčková ve Slavíkovi
Ta fotka dítěte je stará z doby, kdy Jandová dělala přes ni reklamu na plíny. Jestli ta holka už chodí na nočník, možná bude "nočníková " reklama

smazan_20160509
17. 11. 2015 10:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 11. 2015 13:50

teri
no právě, tak oblejzá soutěže, když ji zpěv neuživí a předvádí plíny .V 41 letech v Česku prostě nemá muzikanstké zázemí.Pamatuju jak se chválila za úspěchy v Německu. Ale ze západní Evropy se zdrhá, tak je holt tady.Jsem přesvědčená, že táta Janda občas zmíní dcerunku u kámošů z branže.Zrovna tak jak Gott v případě Gottové.Tam se ale " kámošové "nabízejí sami, jako např. Michal David a i Šíp mě zklamal, lezli Gottce do jejího nenadaného , zadlku.

smazan_20160509
17. 11. 2015 09:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
17. 11. 2015 10:03

Je to pravda Marta nikomu nenadržuje a umí je povzbudit. Úspěšného tchána pokud má to nevím, ale o otci nemusíme pochybovat. Tu holčičku ji moc přeju a hlavně ať jsou všichni zdraví.

smazan_20160509
17. 11. 2015 10:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
17. 11. 2015 13:36

Ale to si ho pleteš, teri, profesor Verner - egyptolog, je někdo jiný, vousatý pán, je mu přes šedesát, přednáší (nebo přednášel) na fildě, v TV vedl i pořad o nálezech v Egyptě... je skvělý a moc chytrý pán, oblíbený u studentů, a kapacita ve svém oboru, ale je to jen shoda jmen. Manžel Marty je gynekolog-porodník. A taky sympaťák. Marta je šik ženská, ale její zpěv mi nic neříká, tuhle muziku nemusím.

-bello-
17. 11. 2015 23:02

antonuis.j

blbe, teri mluví o tchánovi , morde, morde ach jo !

antonuis.j
18. 11. 2015 09:15

Paráda, už je to tu - jako vždy - bellmek se ozvala coby bello a za chvilku se přepne do nicku mekanik a sprostou povahu odhalí, stará bréca uklízečka z fitka. Jako bella si hraje na slušnou a vzdělanou, ale coby mekanik ukáže své pravé já, paranoidní zablešená stařena - sprostá zlá nenávistná povaha a nemocná bába, co si vylhala lásku na bulvárním fóru. Pokračuj, bláznivá babko. Dělej,, pacientko, je to sranda. Kanálie jsi ty, stará blběno, když si hraješ na mekanika

eisenbieger
17. 11. 2015 15:11

jako vypravci stanice v prachaticich si teda zadnou diru do sveta neudelala az ted v duchode sis poridila internet ...chce to se projit jinak te ta cukrovka nespadne ...ty tvoje normalizacni umelci uz moc videt nejsou jen ty jejich spodene deti ktery neumej vubec nic

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.