Další válka Dariny s Rychtářem: Odstřižená elektřina a... Hádky kvůli mrtvému pejskovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Další válka Dariny s Rychtářem: Odstřižená elektřina a... Hádky kvůli mrtvému pejskovi!

V říčanské vile to opět jiskřilo! Ale tentokrát je vzteky bez sebe Josef Rychtář (57), kterému exmanželka Darina Nová (57) odpojila elektřinu z jeho bezpečnostní firmy, což mohlo mít fatální následky. Celý incident se neobešel bez zásahu policie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stekajicikocka
05. 09. 2015 16:30

Co je to proti návrhu na exekuci bytu dvacet let po rozvodu? takové zrušení společného členství, když setrochu zakuklí ,a nikdo vám neřekne, že se jedná o nepromlčitelnou součástř SJM, tak po vás ex může žádat polovinu tržní ceny bytu. nemáte? Co na tom? Prodá se tehdy družstevní ybt, neměli jste si naběhnout žádostí mo převod do OV. A když před dvaceti roky shrábl ex všechno ,protože podplatil vaši advokátku, která enchala věc pravomocně skončit? Sice dostala tehdy polkutu 10 000 a odešla na vlastní žádost z advokacie. Ale co já z toho mám? Řeším vyplacení bývalého, který je už za kopečky ,ale tady mu soudy hodně tleskaly.

ellenic
05. 09. 2015 11:45

Darina si s tím bezcharakterním chlapem, který umí hrát na city nejen paní soudkyně ještě užije. Naštěstí je dost fotografií a videí, které dokládají, co je Rychtář zač . Hrubý, sprostý , chlap rozhodně ne žádný chudák. Chudákem byla Iveta, která už nemohla jeho chování vůči ní a na veřejnosti už snášet.

nicnezpravda
05. 09. 2015 11:52

K tomu je to ***amotný blb..v hlavě má jen slámu..a chudák to je ale duševní..dávno se zbláznil..nebo nikdy normální nebyl..

ellenic
06. 09. 2015 13:37

nicnezpravda

nicnezpravda
04. 09. 2015 20:47

pro bum-bala-bac - nejsem prolhaná ani zákeřná,k tomu nemám důvod..jen se narozdíl od tebe umím vcítit do pocitů Dariny..což ty neumíš.

bum-bec-bum
05. 09. 2015 09:01

Ale jsi, jen přemýšlej. Ne všichnio jsou tak blbí jak by sis přála erene, nicnezpravo a další nicky. Hlavně, že se snažíš mě pomlouvta, že mám více nicků. Ano mám, ale téměř všechny stejné, právě aby každý věděl, že to píši já a ne jako ty, že máš zcela jiné Aranko, Jágrová a já nevím co jsi už všechno měla.

nicnezpravda
05. 09. 2015 11:49

ty máš schválně podobný nick s bum bac nebo jaký má aby jsi se ostatním pletla se slušnou diskutující !

bum-bec-bum
06. 09. 2015 15:00

To se mýlíš, to ona si udělala podobný nick. Já se za nikoho neschovávám. Ale nelžu, na rozdíl od tebe erene, nicnezpravda, aranka erbova, jagrovka atd. Chuděro.

nicnezpravda
04. 09. 2015 20:43

Naposled se k tomu vrátím..ano můj otec se choval hrozně,ale Rychtář je ještě horší..třeba v tom,že chtěl Darinu dokonce oslepit a v dalších věcech..

athosporthosaramis
04. 09. 2015 16:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bala-bac
04. 09. 2015 16:25

Je to paradox, ale má jich víc než před 3 lety.

erene
04. 09. 2015 17:06

před třemi lety měl jednoho klienta a teď má 2

bum-bala-bac
04. 09. 2015 17:29

erene=nicnezpravda - já chápu, že jsi měla těžké dětství a vše si promítáš v Darině, asi ti připomíná tvoji matku, neberu ti to. I když ti už tolik lidí psalo, že to normální není a měla bys svoji labilitu léčit. Ale jedno nechápu, že lžeš. Prostě lžeš, abys co nejvíc poškodila. Jsi pak lepší než Rychtář? Jsi prolhaná a zákeřná. Tvůj otec byl pro tebe zvíře a tím musí být i Rychtář, protože Darina musí zůstat čistá jako lilie, tak jsi viděla svoji matku. Tohle bych brala u malého dítěte, ale ne u dospělého, kdy každý ví, že ke všemu jsou dva a Darina má s tvoji matkou sotva něco společného. Lžeš, přehazuješ kabáty a myslíš, že tě ostatní nepoznaj.

nicnezpravda
04. 09. 2015 20:41

Svoje dětství tady už nehodlám rozebírat,to byla jen reakce na sprostý útok od jiného diskutujícího..

ellenic
05. 09. 2015 11:42

nicnezpravda Vím jak Ti je, sama jsem to zažila od jednoho magora tady na diskuzi, neustále se do mne naváží. Nejsem vůči nikomu vulgární,pokud se mi příspěvek nelíbí, dám to najevo, ale slušně .

bum-bec-bum
06. 09. 2015 15:08

ellenic, vím, že se do tebe jeden naváží a nehcápu proč. Ale u nicnezpravda je to obráceně, to ona se začala navážet do mě, jen proto, že nelituji Darinu. A i když jsem ji už několikrát žádala, aby si mne tedy nevšímala, nepřestala, vyletí jako čert kdykolik něco napíši. Já se do lidí nenavážím, ani do tebe ne, ty ses do mne taky už navezla. Kdžy nejste schopny akceptovat jiný názor , pak musíte pracovat na sobě a ne nadávat diskutujícím.

tosto
04. 09. 2015 19:06

možná najdou se i tací zoufalci nebo ceny jsou tak nízké

a jak to vlastně bylo s tím vykradením firmy ?

zzapp
04. 09. 2015 19:16

asi ano.... a kdyby již žádné klienty neměl, od AHA to může dorovnat příspěvkem..za sdělené bláboly...

auslak
04. 09. 2015 15:09

účetnictví firmy by bylo pošušňáničko pro finančák

raspina
04. 09. 2015 13:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.