Muž si koupil život a sex! Za kolik? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Muž si koupil život a sex! Za kolik?

Tatínek obchodníka Evžena Nuslauera (52) zemřel na nádor prostaty. Když nemoc zaútočila i na něj, neváhal a zaplatil si protonovou terapii. Místo operace se nechal ozařovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vendylu
08. 10. 2015 00:39

http­://svo­bodne­novi­ny.e­u/ex­kluziv­ni-a-sokujici-rozhovor-s-byvalym-reditelem-farmaceuticke-firmy-o-tomjak-se-chovaji-k-lidem/

sarkastek
31. 08. 2015 18:30

tímhle bych se fakt nechlubila do tisku. A co ostatní prostí lidé kteří na takovou léčbu peníze nemají. Jak jim asi je když tohle čtou ???

-bello-
31. 08. 2015 23:57

sarkastek
nikde na světě prostí lidé nemají to, na co nedosáhnou.
V Česku je zdravotnictví na hodně vysoké úrovni a myslím, že protonová léčba je daná tím, co navrhne onkolog.Ono záleží na stavu toho nádoru , kde je v prostě , jak je velký atd. , tedy ne že u nás Protonové centrum přijímá jen bohaté ! Máte kliku, že žijete v Česku, dosáhl byste na léčbu v jistém stádiu nemoci taky.
Ale např. v US je to léčba pro normálního smrtelníka nedostupná.

stanet
01. 09. 2015 09:09

tak třeba já jsem protonovou léčbou v Praze prošel a celou mi ji uhradila pojišťovna ... léčba je dostupná i pro obyčejného člověka, jako jsem já, jen je potřeba trochu zabojovat proti lékařům a některým pojišťovnám

ivkapok
01. 02. 2016 16:30

Dobrý den, jak jste to.dokázal? Přítel musel uhradit 43% z celkové částky a to ještě předem protože měl u pojišťovny dluh 6800,- který zaplatit hned.jak.se o něm dozvěděl...

joudajoudovy
31. 08. 2015 07:12

nejedna se o skrytou reklamu protonoveho centra, ktere vzniklo za velmi podivnych podminek a nekomu masti kapsu?
informaci, ve verejnopravnim mediu, bylo jiz dost!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.