Nečekaná potupa britské vévodkyně Kate: Jsi líná Kačka! A kdo že to o ní řekl? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nečekaná potupa britské vévodkyně Kate: Jsi líná Kačka! A kdo že to o ní řekl?

Manželka britského prince Williama už královské rodině zajistila dva potomky, ale vděku se od Alžběty II. moc nedočkala. Naopak, hlava monarchie ji začala častovat ošklivou přezdívkou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milrena
18. 07. 2015 09:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

belleza
17. 07. 2015 19:29

Podle mě by měli Britové celou tuhle rodinku zrušit a makat pěkně jako všichni ostatní lidé .

bac-bum-bac
18. 07. 2015 11:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
17. 07. 2015 19:03

Vzdyt je to pravda. Nic nedela, o deti se nestara,na jednu akci se pripravuje cely den, ma cely tym kaderniku,vizazistu a kupuje si drahe hadry.Pak si vyslapne na akci a hned se hodi marod, nebo jde jen tam,kam se ji chce.Je to egoisticka, lina , zla a vypocitava osoba.

cukrenka
17. 07. 2015 15:43

je to přeci kozoroha.

anezat
17. 07. 2015 12:37

Já myslím, že královna má úplnou pravdu a mluví mi z duše. Nevím též, co tato neurozená, leč velmi krásná žena dělá pro veřejnost. Věčně se jen přihlouple usmívá na všechny strany.

mandat
17. 07. 2015 23:48

Presne tak. Je to nafoukana , vypocitava, a lina zenska.

majojo
17. 07. 2015 12:33

Klidně budu. Královna Alžběta zřejmě v životě dostávala málo na svou urozenou zadnici, jinak by si nemyslela, že může rozhodovat o životě a smrti celé rodiny. Své čtyři děti nijak řádně nevychovala, jsou to přinejmenším panáci, při nejhorším fackovací panáci. Dianu dohnala k zoufalství, s Camillou nedokáže zamést a teď startuje po té nevinné, do celého tyjátru zavlečené Kate? Jestli je William trošku chlap, tak s tou babou trošku zatřepe a pošle ji. Hele, jestli ti záleží na budoucnosti monarchie, tak drž ústa, jinak se ti na tzen trlůn můžu vykašlat. Prachů mám dost i bez tebe a moje děti budou šťastné a v mezích možností svobodné. Pak se můžeš rzhodovat, jestli trůn předáš Charlesovi nebo těm třem dalším lupínkům, z nchž každý má na kontě pár nevydařených manželství a spoustu potomečků.

mandat
17. 07. 2015 19:07

Diana,hloupa a rozmazlena zenska muze dekovat kralovne, ze dostala po rozvodu praci v nadacich.Jinak by se ukousala nudou. Frustrovana Diana otravovala manzela sve kamaradky, nakupovala drahe hadry a jen oztravovala.A vse si zavinila sama.Nikdo ji nerikal,aby se tahala s Egyptanem ve Francii, mela byt ze svyma klukama,meli prazdniny.

-bello-
17. 07. 2015 23:37

majojo
Dianu nedohnala k zoufalství královna, ale spíš její psychiatrická diagnóza

bac-bum-bac
18. 07. 2015 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.